2726
عنوان

از کجا بفهمم تب مالت دارم یانه؟

7219 بازدید | 37 پست

دوبار تاحالا به فاصله یکما دچار حالات انفولانزا شدم

اما بدن درد و درد مفصل رها نمیکنه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ٢٠ سال پيش تب مالت گرفتم. راه تشخيصش آزمايش مخصوص تب مالت هست.

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
بايد ازمايش بدي شايد تب مالت شايد روماتيسم البته خدانكنه ها ايشالله چيزيت نيست 

رماتیسم نبود ازمای‌ش تب مالت چطوریه؟

تب مالت تب و لرز شديد داره همراه با تعريق، درد مفاصل و استخونش غير قابل تحمله ، من بعد چند ماه مشخص شد چون دو بار آزمايشگاه خوب نرفته بودم و تشخيص اشتباه

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
دکتر رفتم خودم باید بهش میگفتم ازمایش تب مالت بنویسه؟  باید واسه ازمایشش ناشتا باشم؟

خب براى همه آزمايشها ناشتا بهتره

تب مالت تب و لرز شديد داره همراه با تعريق، درد مفاصل و استخونش غير قابل تحمله ، من بعد چند ماه مشخص ...

منم تب و لرز داشتم خیلی بد جوری که بخاری برقی روشن میکردم تو کمرم

درد مفاصلشم در حدیه که نمیتونم بخوابم همینه؟

2706