2726

تجربه هاتونو بگید لطفا، دخترم ۷۰ روزشه

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

فقط بهش گریمیچر خارجی بده. عین آب رو آتیش. عکس ی زن و بچه روش‌ . ۱۵ تومنم هست

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر دختر خالم به شدت کولیک داشت دکترش این داروها رو داد خیلی خوب شد. قطره پدي لاكت روزی ۵ قطره شرب ...

پدی لاکت که میدم بهش،گریپ میکسچر واسه ریفلاکسش بد نیست؟

نبات سفید  با عرق نعنا, اخرشب ,۲,۳تا قاشق مرباخوری, 

اگه خودت شیرمیدی  عرق نعنا, زیره سبز,بخور.   پدی لایک  خوبه,فقط باید یخچال بذاری  الان فکرکنم۳۵باشه.   بعضی وقتا  دمر بذارش خودتم با سرش  باش,   تحمل کن تا۴،۵ماهگی  همراهش  این درد. توی ماشین  خیلی راحت و ارومه,اگه  یه زمانی بدترشد ساکت نشد  بذارش کریر ببرش دور دور.با  روغن زییتون  شکمو اروم بمال 

نبات سفید  با عرق نعنا, اخرشب ,۲,۳تا قاشق مرباخوری,  اگه خودت شیرمیدی  عرق نعنا, زیر ...

ریفلاکسم داره شنیدم عرق نعنا تشدید میکنه

نبات سفید بده  فقط.   از کجا میدونی رفلاکس  داره؟

شیر برمیگردونه، از کنار دهنش شیر میره

اخه هر برگشت شیری که رفلاکس نیست,  معمولا رفلاکسی هاوزن نمیگیرن,    پسر منم شیر بالا  میاورد   همش سرشونه ام  کثیف بود,  اما وزن میگرفت  ودکتر گفت بچه که وزن نمیگیره  رفلاکس داره.    میگن دریچه معده بچه ها شله  صفت که بشه  خوب میشه

زیاد  دکتریش  نکن  بچه رو,این  مشکل  برای همه بچه ها هست,  فقط باید  بگذره,  من انقدر حساس  بودم اما دارو  شیمیایی  ندادم,  همین نبات سفید  خوبه.  میگذره     فقط باید  تحمل کرد. 

2706