2726

مامانای عزیز پسر یک و نیم سالم از دیروز آبریزش بینی داره خیلیییی..چی بدم بهش خوب بشه غیر از آنتی هیستامین چون ضرر داره..

خدای مهربونم دوستت دارم

از کجا میدونی سرماخورده ؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

شلغم بپز بده بخوره

ابشم بخور کن

دماغشو ویکس بمال ببرش تو وان گرم و داخل بخار اب گرم نیم ساعت بازی کنه

منم بچم دیروز این طور بود امروز خوب شده شکر خداااا

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه بابونه داری دم کن کمی مثل چای بده بخوره

کمی استامینوفن هم بده اروم بشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

من چندسالی بود شدیدا آبریزش بینی داشتم بدون اینکه سرماخورده باشم .

واقعا کلافه کننده بود .

حتی محل کار کلی دستمال کاغذی مصرف می کردم .

فقط وقتی سرمو زیر پتو می کردم آبریزش بینیم بند می اومد .

علتش چی بوده به نظر شما ؟؟؟

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
من چندسالی بود شدیدا آبریزش بینی داشتم بدون اینکه سرماخورده باشم . واقعا کلافه کننده بود . حتی محل ...

سینوزیت نداری؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

سرخود شربت سرماخوردگی نده خدایی نکرده آسم میگیره‌.شاید آلرژی داشته باشه

شربت پلوریوم برای سرماخوردگی خوبه و مقدار مصرف روزانش بر اساس وزن و سن کودک باید تنظیم شود و برای آلرژی هم شربت زایتیدین که روسی هست و یا شربت کتوف که آلمانی هست مناسبه که میزانش طبق دستور پزشک باید مصرف شود