2726

میخواستم بدونم بچه هاتون راه افتادن 

اگه راه افتادن از کی شروع کردن ؟ 

اگه راه نیفتادن الان تو چه مرحله ای هستن دست به مبل چهار دست پا یا .... ؟؟؟؟

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

دختر من ده ماهگی راه افتاد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
دختر من ده ماهگی راه افتاد.

بسلامتی ❤️ 

الان راه میره کامل بدون کمک ؟

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من دقیقا  یه هفته یکسالگی دیگه دستشو از در و دیوار ول کرد راه رفت 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

یه هفته بعد یکسالگی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بسلامتی ❤️  الان راه میره کامل بدون کمک ؟

زنده باشید.الان پانزده ماهشه،دیگه میدوئه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
پسر من دقیقا  یه هفته یکسالگی دیگه دستشو از در و دیوار ول کرد راه رفت

خدا حفظش کنه ❤️

پسر من یه هفته دیگه یه سالش میشه خیلی زود همه کاراشو انجام داد راهم بنظرم میتونه بره اما میترسه میشینه 

ده یازده ماهگی راه میرفت چون یادمه کچکترین کفشم خریدم براش بزرگ بود

خدا حفظش کنه ❤️

دختر من سیزده ماهشه از نه ماهگی بدون کمک می ایسته ولی هنوز جرات نکرده راه بره

خدا نگهش داره ❤️

پسر منم یه هفته دیگه یه سالش میشه همینجوره سرپا بدون کمک وایمیسته اما قدم بر نمیداره 

خدا حفظش کنه ❤️ پسر من یه هفته دیگه یه سالش میشه خیلی زود همه کاراشو انجام داد راهم بنظرم میتو ...

خوب میشه عزیزم 

2706