2726

من دوتا از کاور مبلام کثیف شده 

نزدیکی خودمون هم کسی پیدا نمیشه بشوزه

حالا یع خانم میخوادم برام تو خونه بشورشون به نظرتون خراب نمیشن 

یا اینکه هوب تمیز میشن 

ترفندی چیزی میدونین بگین 

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

نه من هرگز این کارو نمیکنم.

شاید این قضیه که مبل سلطنتی هم ندارم بی تاثیر نباشه🤔

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاور مبل ک کاری نداره

خودت بشور تو حمام

کادرش طلقیه؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2728
نه من هرگز این کارو نمیکنم. شاید این قضیه که مبل سلطنتی هم ندارم بی تاثیر نباشه🤔

ولی مهوش قطعا مبل سلطنتی داره 😆

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
چرا؟؟؟

میگم اصلا مبل سلطنتی ندارم تا کاور داشته باشه و کاورشو بشورم😐

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ولی مهوش قطعا مبل سلطنتی داره 😆

کوفت تورو نگیره😂

مهوش باکلاسه معلومه مبل سلطنتی داره😂

تو چون پری رکابی هستی باید ازین مبل راحتیای ۲۰۰هزار تومنی داشته باشی😂

کوفت تورو نگیره😂 مهوش باکلاسه معلومه مبل سلطنتی داره😂 تو چون پری رکابی هستی باید ازین مبل راحتیا ...

نیست بخدا اونام شده بالای یه تومن هعععی مهوش گیسات ببره ک اینجوری ورد زبونمون شدی 😃😃😂😂😂

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
نیست بخدا اونام شده بالای یه تومن هعععی مهوش گیسات ببره ک اینجوری ورد زبونمون شدی 😃😃😂😂😂

آره همون مبل راحتیام الان نمیشه خرید😂

با مهوش داری اینجوری حرف میزنی؟😰 با جاری عزیزت؟😠

واقعا ک خیلی بی ادبی😂😂😂

آره همون مبل راحتیام الان نمیشه خرید😂 با مهوش داری اینجوری حرف میزنی؟😰 با جاری عزیزت؟😠 واقعا ک ...

اییییی جاریه عزیزم بره زیر گل 😂😂😂😂😂

اییییی جاریه عزیزم بره زیر گل 😂😂😂😂😂

دیوونه😂😂😂 مادرشوهرت دق میکنه ها دیگه کی واسش طلا بخره😂

دیوونه😂😂😂 مادرشوهرت دق میکنه ها دیگه کی واسش طلا بخره😂

بدرک 😂اونوقت من براش النگو پلاستیکی از اون رنگیا میگیرم 😆

2706