2726
عنوان

اسفنددودکن برقی مسی

327 بازدید | 9 پست

کسی ازین اسفنددودکن برقی مسیاداره؟میخوام بخرم به نظرتون خوبه؟ 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
ما داریم اره خوبه فقط یادت نره از برق بکشیش 

بوی اسفندخوبه توش؟مثل اسفندی که روذغال دودمیشه؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااااای استاتر نخریاااااا. من دو تا خریدم یدونه فلزی یه دونه هم چینی خیلی زود سوخت. حیف اون فلزیرو خیلی گرون خریدم...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
وااااای استاتر نخریاااااا. من دو تا خریدم یدونه فلزی یه دونه هم چینی خیلی زود سوخت. حیف اون فلزیرو خ ...

فلزی ازیناکه رنگ مسن زردن؟

فلزی ازیناکه رنگ مسن زردن؟

برا من انگاری آهن بود. نمیدونم سیاه قلم بود رنگش

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
اونا اسفند دود کن نیستن.. عود سوز عربی ان.. .تو ایران ب نام اسفند دود کن میفروشن

همینا که من گفتم؟