2410
2553

ب نظرم مزش خوب نیست 

راه حلی ندارین خانمهای کدبانو

حیف نشه غذام گوشت وزعفرون توشه تو این گرونی😣😣😣😣

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
نیازی نیست تفت بخوره

من الان تازه اینجا خوندم خانما گفتن باید تفت بخوره تا اون مزه بد بادام بره

مطمعنید

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه مقدار هل و گلاب بهش بزن دارچینم بزن در ضمن باید پیاز زیاد رنده کنی و سرخ کنی برا خورش خلال

الان میشه پیاز زیاد سزخ کنم قاطیش کنم

من الان تازه اینجا خوندم خانما گفتن باید تفت بخوره تا اون مزه بد بادام بره مطمعنید

آره عزیزم من خودم بادوم رو شب قبل با زعفران گلاب خیس میکنم بعد فقط یه کوچولو با گوشتم تفتش میدم

این نیز بگذرد...                                   
آره عزیزم من خودم بادوم رو شب قبل با زعفران گلاب خیس میکنم بعد فقط یه کوچولو با گوشتم تفتش میدم

خب همونه مزه بد نمیده 

منم خیسوندم با زعفران اما فقط نیم ساعت

الان چیکار کنم اعصابم خورد شد😥😥

2714
آره چرا نشه رنده درشت کن سرخش کن زردچوبه یکم رب بزن قاطیش کن

ممنون عزیزم

اون هل وگلاب دارچینم که گفتم بزن تو مزش تاثیر داره

اکی 

مرسی😗