2726
عنوان

خانم تهرانی لطفا

196 بازدید | 14 پست

@مونا_تهرانی    

سلام 

خانم تهرانی عزیز این سایت آرایشی که براش کد تخفیف گذاشتین چرا کد تخفیف رو قبول نمیکنه؟

من چند قلم لوازم آرایشی میخواستم اما کد تخفیف رو که میزنم مینوسه نامعتبره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سیلام😄😄😄😄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
سیلام😄😄😄😄

به به بی معرفت😐

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
به به بی معرفت😐

میدونستم اینو میگی ۲ ماهه سایت نیومدم😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
میدونستم اینو میگی ۲ ماهه سایت نیومدم😂😂😂😂

بدتر اینکه بیخبر رفتی😑هرچی که بین من و تو بود تموم شد😐😐😐😐

بدتر اینکه بیخبر رفتی😑هرچی که بین من و تو بود تموم شد😐😐😐😐

کتی خودتو لوس نکن چرا امروز همه با من چپ افتادن  

خانوم گل ای خانوم گل برام سخته تحمل  

کتی خودتو لوس نکن چرا امروز همه با من چپ افتادن     خانوم گل ای خانوم گل برام سخته تحمل & ...

آخه آدم بدون یه خبری چیزی همینجوری پامیشه میره؟عیبی نداره آشتی❤

آخه آدم بدون یه خبری چیزی همینجوری پامیشه میره؟عیبی نداره آشتی❤

هی دلوم خونه بیا یکی بزن تو دهنوم دلت خنک شه تینا  اخ چقدر دوست دارم من کاش بقیم مثل تو راحت میبخشیدنم  

هی دلوم خونه بیا یکی بزن تو دهنوم دلت خنک شه تینا   اخ چقدر دوست دارم من کاش بقیم مثل تو راحت ...

دیوونه😂

2706