1428
1363
عنوان

خانم تهرانی لطفا

150 بازدید | 14 پست

@مونا_تهرانی    

سلام 

خانم تهرانی عزیز این سایت آرایشی که براش کد تخفیف گذاشتین چرا کد تخفیف رو قبول نمیکنه؟

من چند قلم لوازم آرایشی میخواستم اما کد تخفیف رو که میزنم مینوسه نامعتبره

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

سیلام😄😄😄😄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1432
به به بی معرفت😐

میدونستم اینو میگی ۲ ماهه سایت نیومدم😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
میدونستم اینو میگی ۲ ماهه سایت نیومدم😂😂😂😂

بدتر اینکه بیخبر رفتی😑هرچی که بین من و تو بود تموم شد😐😐😐😐

بدتر اینکه بیخبر رفتی😑هرچی که بین من و تو بود تموم شد😐😐😐😐

کتی خودتو لوس نکن چرا امروز همه با من چپ افتادن  

خانوم گل ای خانوم گل برام سخته تحمل  

کتی خودتو لوس نکن چرا امروز همه با من چپ افتادن     خانوم گل ای خانوم گل برام سخته تحمل & ...

آخه آدم بدون یه خبری چیزی همینجوری پامیشه میره؟عیبی نداره آشتی❤

1394
آخه آدم بدون یه خبری چیزی همینجوری پامیشه میره؟عیبی نداره آشتی❤

هی دلوم خونه بیا یکی بزن تو دهنوم دلت خنک شه تینا  اخ چقدر دوست دارم من کاش بقیم مثل تو راحت میبخشیدنم  

هی دلوم خونه بیا یکی بزن تو دهنوم دلت خنک شه تینا   اخ چقدر دوست دارم من کاش بقیم مثل تو راحت ...

دیوونه😂

1387