2737
2739

سلام خانما شما برای گرفتن خدماتی ک محدودیت زمانی ندارن(مثل رنگ و اصلاح و کوتاهی...نه مثل گریم و شینیون ک نمیشه صبح انجام داد تا شب ک میخای بری عروسی)صبح ها برین ارایشگاه راحت ترین یا عصرا؟؟یعنی ارایشگاهی فقط صبح ها براب انجام یه سری خدمات خاص باز باشه استقبال میکنین؟و اینکه مثلا اگه سالن تخصصی برای خدمات مو(رنگ و دکلره و کراتینه و اینا) وجود داشته باشه ک فقط مختص اینکار باشه مراجعه میکنین؟دیگه هیچ خدماتی نداشته باشه

امیدوارم خوب توضیح داده باشم😊

تعداد رای : 14
نظرسنجی
صبح ها بهتره...بله مراجعه میکنم ب سالن تخصصی
3
21%
صبح ها بهتره...نه مراجعه نمیکنم ب سالن تخصصی
3
21%
عصرا بهتره..بله مراجعه میکنم ب سالن تخصصی
7
50%
عصرا بهتره ...نه مراجعه نمیکنم ب سالن تخصصی
1
7%
شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعت 3-4 ولی آرایشگاه تخصصی چیه فرقش؟

مثلا سالنی فقط خدمات رنگ مو و دکلره انجام بده...مثل سالنایی ک فقط مخصوص اپیلاسیونن

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
2728

استارتر

میدونی برا کارمندا فقط عصرا خوبه

ولی خونه دار ها ترجیح میدن صبح برن

برا همین نمیشه گفت کدومش خوب تر هست

در مورد تخصصی هم بستگی داره

برا وقتای معمولی یا عروسی هایی که فامیل درجه یک نباشع، تخصصی ها ارزشی نداره چون هزینه زیادی میگیرن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
استارتر میدونی برا کارمندا فقط عصرا خوبه ولی خونه دار ها ترجیح میدن صبح برن برا همین نمیشه گفت کد ...

اتفاقا خونه دارها عصر میرن اخه صبح تا بلتد بشن خونه تمیز کنن غذا درست کنن واسه نهار بچها از مدرسه بیان  صبح ها معمولا کارها بیشتره ولی عصرا سر ادم خلوت تره

استارتر میدونی برا کارمندا فقط عصرا خوبه ولی خونه دار ها ترجیح میدن صبح برن برا همین نمیشه گفت کد ...

نکته خوبی رو گفتی برای زمانش

نه منظورم از نظر هزینه فرقی نکنه

دو شیف بهتره

ولی چون اکثرا یا شاغلن بعدازظهر راحتترن 

در کلم بعداز ظهر زمان بیشتره و اینکه کارای خونه کمتره آدم بهتر میتونه بره آرایشگاه

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2738
مثلا سالنی فقط خدمات رنگ مو و دکلره انجام بده...مثل سالنایی ک فقط مخصوص اپیلاسیونن

من ساعت 3 اینا میرم و برام مهم کارشونه نه تخصصی بودن و غیر تخصصی بودن سعی میکنم برای عروسی اگر بخوام برم جایی قبلش رفته باشم اون آرایشگاه ببینم کارشون چه جوریه ....

اتفاقا خونه دارها عصر میرن اخه صبح تا بلتد بشن خونه تمیز کنن غذا درست کنن واسه نهار بچها از مدرسه بی ...

اخه غذا رو میشه شب پیشش پخت..ولی دیدم اکثر خانما از اینکه سه چهار ساعت باید عصرا بچه ها رو پیش کسی بزارن ناراحتن

من ساعت 3 اینا میرم و برام مهم کارشونه نه تخصصی بودن و غیر تخصصی بودن سعی میکنم برای عروسی اگر بخوام ...

اره کیفیت کار هم مهمه👍👍