2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شما چند متری میخواهید؟ برای چه کاری؟  اگر ممکنه وقت کردی برو تاپیک من یه نظر بده

برای مجوز باید ۵۰۰۰ متر بگیریم . کارشو نمیتونم بگم . ولی مواد غذاییه 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
شما چند متری میخواهید؟ برای چه کاری؟  اگر ممکنه وقت کردی برو تاپیک من یه نظر بده

رفتم تاپیک قبلی دیدم . ببین اول اینکه تولید کردن تو ایران خیلی سخته برخلاف حرفی ک میزنن اصلا حمایت نمیکنن از تولید کننده ها اب و برق و گاز و اینارو خیلی سهمیه ای میدن . این یکی . دو اینکه ریسکه چون اولا رقیب زیاده دوما مواد اولیه رو باید سرمایه داشته باشی ک یکم انبار کنی . پس باید بیشتر پول جم کنید با این مقدار نمیشه . بعدم ک قضیه سوله هستش . سوله تو کجا میخوای بگیری ؟ میدونی وقتی سوله بگیری تازه کارشناس میاد و کلی ایراد میگیره .و باید ازمایشگاه داشته باشی و یه ادم باید استخدام کنی و بهش حقوق بدی و بعد بری اداره استاندارد و بعد اداره های دیگ ک مجوزت تکمیل شه. همه این مراحل هزینه داره . و اینکه با ۲۰ تومن نمیشه هم مجوزارو گرف هم مواد اولیه هم پول اون شخص ک استخدام کردی رو بدی و هم پول خرید سوله ک اصلا نمیشه ولی اجارشو نهایت بتونی چند ماه بدی و پول تموم میشه . 

خیلی فک کنین کار بزرگ فکر بزرگ میخواد 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
رفتم تاپیک قبلی دیدم . ببین اول اینکه تولید کردن تو ایران خیلی سخته برخلاف حرفی ک میزنن اصلا حمایت ن ...

به نظر خودم هم باید با یک سرمایه دار پولدار وارد مذاکره شیم.  مجوز هاش را میتونیم راحت بگیریم.  اینجا زیاد گیر نمی‌دن.

ساخت سوله صنعتی بسیار کاربرد دارد .

آغاز اجرای هر پروژه با ساخت سوله می باشد.

برای مجریان پروژه دانستن هزینه ساخت سوله بسیار مهم است .

یکی از مواردی که نمی توان از پروزه حذف نمود از طرفی هزینه اولیه سنگینی نیز دارد. 

• محل احداث سوله
  • متراژ و مساحت سوله
  • کاربرد سوله
  • متریال مورد نیاز

https://tepcoo.com/ساخت-سوله-صنعتی/

2706