2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما چند متری میخواهید؟ برای چه کاری؟  اگر ممکنه وقت کردی برو تاپیک من یه نظر بده

برای مجوز باید ۵۰۰۰ متر بگیریم . کارشو نمیتونم بگم . ولی مواد غذاییه 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
شما چند متری میخواهید؟ برای چه کاری؟  اگر ممکنه وقت کردی برو تاپیک من یه نظر بده

رفتم تاپیک قبلی دیدم . ببین اول اینکه تولید کردن تو ایران خیلی سخته برخلاف حرفی ک میزنن اصلا حمایت نمیکنن از تولید کننده ها اب و برق و گاز و اینارو خیلی سهمیه ای میدن . این یکی . دو اینکه ریسکه چون اولا رقیب زیاده دوما مواد اولیه رو باید سرمایه داشته باشی ک یکم انبار کنی . پس باید بیشتر پول جم کنید با این مقدار نمیشه . بعدم ک قضیه سوله هستش . سوله تو کجا میخوای بگیری ؟ میدونی وقتی سوله بگیری تازه کارشناس میاد و کلی ایراد میگیره .و باید ازمایشگاه داشته باشی و یه ادم باید استخدام کنی و بهش حقوق بدی و بعد بری اداره استاندارد و بعد اداره های دیگ ک مجوزت تکمیل شه. همه این مراحل هزینه داره . و اینکه با ۲۰ تومن نمیشه هم مجوزارو گرف هم مواد اولیه هم پول اون شخص ک استخدام کردی رو بدی و هم پول خرید سوله ک اصلا نمیشه ولی اجارشو نهایت بتونی چند ماه بدی و پول تموم میشه . 

خیلی فک کنین کار بزرگ فکر بزرگ میخواد 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
رفتم تاپیک قبلی دیدم . ببین اول اینکه تولید کردن تو ایران خیلی سخته برخلاف حرفی ک میزنن اصلا حمایت ن ...

به نظر خودم هم باید با یک سرمایه دار پولدار وارد مذاکره شیم.  مجوز هاش را میتونیم راحت بگیریم.  اینجا زیاد گیر نمی‌دن.

ساخت سوله صنعتی بسیار کاربرد دارد .

آغاز اجرای هر پروژه با ساخت سوله می باشد.

برای مجریان پروژه دانستن هزینه ساخت سوله بسیار مهم است .

یکی از مواردی که نمی توان از پروزه حذف نمود از طرفی هزینه اولیه سنگینی نیز دارد. 

• محل احداث سوله
  • متراژ و مساحت سوله
  • کاربرد سوله
  • متریال مورد نیاز

https://tepcoo.com/ساخت-سوله-صنعتی/

2706