2703
2553

دوستای گلم هر کی میتونه الان بیاد اصفهان زاینده رود باز شده اصلا شهر یه حال و هوای دیگه داره تونستین حتما به اصفهان سر بزنید معلوم نیست دیگه کی اب باز بشه 

فیلمش و دیدم ما خیلی مردم غمگینی هستیم دلمون به خوشه به همین زیبایی ها انشالا که همیشه همه مردم ایرا ...

انشااله 

الان توریستها هم برای دیدن زاینده رود سر از پا نمیشناسن کلی توریست اومده لب 33 پل و پل خواجو به برکت زاینده رود 

زاینده رود همیشه جاری حق ماست اما به همینشم راضی هستیم 

خدایا شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
امیدوارم همیشه جاری و پر اب باشه، راستش من خیلی دلم از بی ابی و هشکسالی میگیره با اینکه اونجا نیستم ...

انشااله رودخونه های شهر شما هم پراب بشه دوست گلم و همینطور همه رودخانه های کشور 

الهی این خشکسالی از کشور رخت بربنده 

جمعه میام واسه پنجمین بار 

من خودم از همدان و اصفهان و شیراز سیر نمیشم .اردبیلم خیلی دوست دارم تابستونا 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
2714