2737
2739

سلام. چند روزه همش دارم برای راه اندازی یک کار تولیدی تحقیق میکنم. خیلی سرمایه میخواد  

تنها سرمایه ما هم این خونه ست که فوق فوقش ۶۰ میلیون باشه. خیلی هم خودمون را بزنیم به در و دیوار فوقش بتونیم ۸۰, تا جور کنیم.

الان هزینه دستگاهی که میخواییم ۶۰, تا میشه. سوله هم می‌خواهیم که این رو نمیدونم هزینه ش تقریبا چقدر میشه.

شما جای ما باشید چکار میکنید؟  شوهرم بیکاره.

هر چی داریم بفروشیم با قرض و وام بیافتم تو این کار یا نه؟؟

بهترین کار اینه ک ؛

با یه مشاور و فعال اقتصادی ( در زمینه ی کار تخصصی ک میخواید راه اندازی کنید )  صحبت کنید 

بهتر و با چشم باز  میتوانید تصمیم بگیرید اون وقت

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من ریسکه چون الان واقعا تقاضای نیست و راه اندازی کاری تو این شرایط اقتصادی ریسک هستش

این محصول ما تولید مواد شوینده هست. و تقریبا تقاضا زیاد داره چون لازمه ی هر خونه ای هست

2728
این محصول ما تولید مواد شوینده هست. و تقریبا تقاضا زیاد داره چون لازمه ی هر خونه ای هست

آهان پس حتما قبلش تحقیق کن و به قول دوستمون با یه مشاور اقتصادی مشورت کن که با خیال جم قدم توی این راه بدازی و ایشالله هم که موفق میشی دوستم. توکلت به خدا باشه

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
آهان پس حتما قبلش تحقیق کن و به قول دوستمون با یه مشاور اقتصادی مشورت کن که با خیال جم قدم توی این ر ...

خیلی دوراهیه سختیه. شوهرم اهل ریسک نیست. ولی اگر اصرار کنم  قبول می‌کنه.  به نظرتون با یکی وارد شراکت بشیم؟

2738
چوبتو بزن به ما هم یه سوله آماده شه برامون

یه روزی بهت قرض ش میدم😁

موفق باشی🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....