2733
2734

یه دکتر خوب و فوق تخصص میخوام که نوبت دهیش روزانه باشه واسه مشکل مادرم

چیزهایی که دست کم میگیریم کس دیگری برای بدست آوردنشان رازو نیاز میکند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما پیشش رفتی؟واسه مشکل تیروئید میخوام،رسیدگیش به مریض خوبه؟

من نه ولی بابام و خواهرم میرن خوبه پرونده درست میکنه دیگه زیر نظرشی

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘
2731
رضوانیان.عالیه.چهار راه قصر ساختمان رودکی.من تحت تظرشم.خیلی خوبه.روزانه شنبه تا چهارشنبه ازساعت 12تا ...

عه پنجشنبه ها نیست؟؟؟

واسه فردا میخواستم

2738

بچه ها واسه ندول های تیروئیدی واسه مامانم میخوام برم پیش به متخصص خوب از دیروز که مامانم سونو داده چندتا ندول و کیست توی تیروئیدش نشون داده شده ،انقدر گریه کردم که چشمام باد کرده خیلی نگرانم 

من قبلا پیش رضوانیان میرفتم کارش خوبه ها علمشو داره ولی درست واسه آدم توضیح نمیده تا اینکه یه بار کارم اورژانسی شد نبود رفتم پیش گوهریان تو آمادگاه ساختمان آژند.روز قبلش واسه فردا نوبت میده نهایت نیم ساعت معطل میشی.ازش بیشتر خوشم اومد قشنگ وقت میزاره و توضیح میده پرونده باز میکنه دیگه پیش این میرم

من قبلا پیش رضوانیان میرفتم کارش خوبه ها علمشو داره ولی درست واسه آدم توضیح نمیده تا اینکه یه بار کا ...

پنجشنبه ها هم هست؟

پنجشنبه ها هم هست؟

آره فکر کنم پنجشنبه ها صبح هم میشینه.شمارشو از ۱۱۸ بگیر زنگ بزن امروز ساعت ۴ واسه فردا صبح نوبت بگیر.من کارتشو الان ندارم ولی اگه اشتباه نکنم اسمش محمد رضاس

آره فکر کنم پنجشنبه ها صبح هم میشینه.شمارشو از ۱۱۸ بگیر زنگ بزن امروز ساعت ۴ واسه فردا صبح نوبت بگیر ...

باشه مرسی عزیزم دعا کن واسه مامانم چیزی نباشه تو گلوش😭😭😭

باشه مرسی عزیزم دعا کن واسه مامانم چیزی نباشه تو گلوش😭😭😭

ان شاالله چیزی نیست.من قبلا کم کاری داشتم بعد زایمان التهاب ترویید گرفتم وحشتناک درد داشت رفتم پیش این دارو داد دو ماه خوردم تا آز دادم رفتم پیشش گفت هم التهابت خوب شده هم تروییدت نرمال شده.الانم اصلا دارو نمیخورم.دستش خوبه.نگران نباش

2706