2737
2739
عنوان

زخم و شقاق سینه کمک کنید توروخدا

199 بازدید | 17 پست

سلام ده روزه بچه دار شدم سینه هام زخمن و دردناک با گریه نی نی مو شیر میدم چکار کنم توروخدا کمک کنید اصلا شیرم داره کم میشه 

کرم شقآق سینه هیدرو درم بخر بلافاصله خوب میشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واسه خواهرم ترک خورده بود . روغن زیتون میزد و روش رو پلاستیک میذاشت که با لباس زیرش پاک نشه . وقتی بچه شیر میخواست فقط با اب گرم میشوست شیر میداد بعد دوباره روغن میزد و روشو با پلاستیک فریزر میپوشوند. 

وااای خیلی دردش وحشتناک دهن دخترمن همش پرخون بودهرچی که فکرشوکنی زدم ولی تاثیرنداشت کرم که اصلااااگفتن روزی ۲،۳بارسرسینتوباجوش شیرین بشورازدردبخودم میپیچیدم ولی انجام میدادم تاثیرنداشت فقط آخرین کاری که گفتن کردم این بودکه هویچومیجوشوندم خوب نرررم میشدمیکوبیدمش میزاشتم روقسمت زخم یه دستمالم روش میزاشتم دورشوچسب میزدم موقع شیردادن همشوبرمیداشتم آبم نمیزدم زیادبهش بدترنشه بعد۲،۳روزخوب شدروغن زردهمون روغن حیوونی اگه داشتی بااون یه خورده چربش کن

وااای خیلی دردش وحشتناک دهن دخترمن همش پرخون بودهرچی که فکرشوکنی زدم ولی تاثیرنداشت کرم که اصلااااگف ...

ممنون یعنی تاثیر داره؟

پماد ک دوسه تا خریدم انگار ن انگار

خون بخوره بچه اشکال نداره؟ همش شیرم با خون مخلوطه

2706