2733
2734
تو خونه پرستار داره من شاغلم اما متاسفانه پرستارش خوب رسیدگی نمیکنه 

سلام. عزیزم تاخیر بچه تون برطرف شده؟ منم مشکل شما رو دارم پسرم نزدیک ۲ سالشه ولی حرف نمیزنه. میشه از تجربه ات بگی و راهنمایی کنی. ممنون

متاسفانه بچه من فقط میشینه ۱۴ماهشه امروز بردم کاردرمانی گقت ۲۰جلسه بیا تا سینه خیز بشه تازه

سلام خانم خسته نباشید

دختر منم مشکل فرزندتان رو داره میشه بفرمایید فرزندتون بهتر شد رشدش؟

برطرف مشکل دختر منم؟

چکار کردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترمن تاخیرتکاملی ازهمه نظر هست الان ۲۲ماهشه فقط میشینه و۲۰ثانیه بدون کمک می ایسته الان بگم ۹م ...

سلام دوست عزیزدختر منم این مشکلو دارهمیشه بفرمایید که دخترتون خوب شدرشدش بهبود پیدا کردمن خیلی نگرانم دخترم ۱۸ ماهشهر فقط میشینه... نه سینه خیز نه ....

چکار کنمکاردرمانی ام میره

سلام خانم خسته نباشید دختر منم مشکل فرزندتان رو داره میشه بفرمایید فرزندتون بهتر شد رشدش؟ برطرف مش ...

سلام عزیزم دخترم راه افتاده امامتاسفانه تاخیرگفتاروذهنی داره😭خیلی خیلی ناراحت ودرعذابم انشالله همه بچه ها هازودترخوب شن

2731
سلام مامانایی ک بچه هاشون تاخیر داشتن تو چندماهگی گردن گرفتن الان در چ حالن دختر چهارماهم هنوز گردن ...

سلام عزیزم خوبی میگم چکار کردی برا دخترت ؟دختر منم مثل شماس

در انتظار معجزه ای که فقط خدا میتونه بسازه و نجاتم بده....
2738

برای کاردرمانی خصوصا برای بچه ها مرکز کاردرمانی دکتر وحید بیاتی خیلی خوبه چیزی که من خیلی دوست داشتم این بود که علاه بر تخصص این مرکز در کاری که انجام میدادن دکتر باهام صادق بودن و همه چیزو بهم گفتن  

بالاتر گفتم معمولیه تو خیلی چیزها ضعیف تر از بچه های دیگه ست اما خیلی خوشگل و مهربونه و خیلی کمک حال ...

سلام عزیزم دختر شما الان در چه حاله؟

دنیا جای خوبی نیست اما ارزش جنگیدن رو داره...
دخترم 17 ماهشه راه نمیره یک ماهه به پیشنهاد دکتر مغز و اعصاب میبرم کاردرمانی اما اصلا تغییر خاصی نکر ...

سلام عزیزم میشه بگید دخترتون الان خوب شده یانه ،دخترمنم این مشکل رو داره

دختر مهربون اماکینه ای
راستش نگین جان اصلا دوست ندارم ناراحتت کنم اما واقعیته وقتی تاخیر داری یعنی تو همه چیز تاخیر داری یع ...

تا پایان ابتدایی؟ منظورتون شروع دبستانه یا پایان ششم تبتدایی؟؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین

2706