2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دخترمن تاخیرتکاملی ازهمه نظر هست الان ۲۲ماهشه فقط میشینه و۲۰ثانیه بدون کمک می ایسته الان بگم ۹ماهه کاردرمانی میبرم زیادتغییری نکرده.خانم ارکیده بچه شماهم این طوربودیاخیرممنون میشم جواب بدید 

حتما ببر کاردرمانی الان ماشالله دخترم میدوه از پله بالا میره 

سلام نگین جان، عزیزم ممکنه منو راهنمایی کنی، پسرم الان ۱۱ ماهشه، الان یک ماه و نیمه میبرمش کاردرمانی،  نشستن رو خیلی زود یاد گرفت ولی هنوز چهاردست و پا نمیره، شما کوچولوت رو کجا بردی واسه کاردرمانی؟ الان نرمال شده همه چیزش؟ من خیلی نگرانم 😥😥😥

2720
2714
سلام مامانايي كه اينجا هستيد لطفا به من كمك كنيد من دخترم تازه ٨ ماهش شده هنوز نه غلط ميزنه نه دمر م ...

سلام عزیزم منم همچین مشکلی دارم خواستم بودنم دخترت درست شد در چ حاله

سلام مامانايي كه اينجا هستيد لطفا به من كمك كنيد من دخترم تازه ٨ ماهش شده هنوز نه غلط ميزنه نه دمر م ...

عزیزم حتما ببرش کادرمانی تا بررسیش کنن.پیش دکتر حسن پور سمت جنت اباد برو ،تلفنی هم جواب میده بهت میگه چیکار کنی

سلام مامانایی ک بچه هاشون تاخیر داشتن تو چندماهگی گردن گرفتن الان در چ حالن دختر چهارماهم هنوز گردن ...

دو ماهگی گردن می گیرن، ببرش کاردرمانی حتما ببینن داخل این پیج کاردرمانی جنت آباد که دکتر حسن پور در موردش توضیح داده حتما برو پیشش کارش عالیه

https://www.instagram.com/p/CA24PlJpYpI/?utm_source=ig_web_copy_link

2706