2733
2739

سلام

عروسی پسر عمومه.

موهام تقریبا یک سانتی مشکی دراومده. رنگ قبلیم قهوه ای هست ولی خوب مشخصه که دورنگه. اگه واسه عروسی رنگ کنم واسه عید دوباره باید رنگ کنم. موهام اسیب میبینه.

نمیدونم. به نظرتون عروسی مهم هست یا عید که میرم شمال پیش خونواده شوهرم؟؟

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکلی نداره الان ریشه هاتو رنگ کنی برای عیدم ریشه رنگ کنی ولی عید مهمتره

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2731
2738

باید همون رنگو بزاری دیگه بعدم زمانیکه ریشش گرفت ۱۰ دقیقه قبل اینکه بشوری یه قلم روی ساقه موهات بکشی که رنگ قبلیت براق و باز بشه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
استارترمنم همچین مشکلی دارم 

دیشب موهاومو امتحانی تو خونه درست کردم

شوهرم گفت وااااا چرا پس کله ت سیاهه؟؟؟؟ حالا شوهر من خیلی بی دقته!   واسه همون حساس شدم

به نظرم ریشه رنگ کنیم بهتر باشه.

به قول مدیلن یه دستی رو ساقه مو هم بکشیم یه رنگ شه

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت