2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عزیز مقیم آمریکا

من یه دوست دارم که گمش کردم   .. دوستم اومده امریکا 

کسی رو به اسم مینا میشناسید شما که تازه اومده باشه؟ کمتر از یک ساله اومده 

ممنون میشم کسی کمکم کنه

2731
2738

میشه لینک گروه رو بدید؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

سلام دوستان من خواننده خاموش این تاپیکم از اول تا صفحه ۳۵۵ کامل همه را خوندم من خودم علاقه مند به مهاجرت به آمریکا هستم ولی به جز ویزای تحصیلی نمیشه کاری دیگه کرد البته میگن لاتاری هم خوبه من به امید خدا امسال برای بار اول می خوام شرکت کنم و همه امیدم به اونه تا بتونم قبول بشم و ویزا بگیرم البته اگه آقای ترامپ بزارن😞😞😞😞 تنها ارزوی قلبی من رفتن به امریکاست شده رویای من شبها در خلوت اشک میریزم از آینده نا معلوم دختر دوسال و نه ماهم خیلی میترسم نمی خوام اون هم به سرنوشت ما دچار بشه می خوام در یک کشور دیگه زندگی و تحصیل کنه با توجه به اینکه رشته خودم معماری و شوهرم فوق لیسانس عمران و مهندس ناظر هستن و سرمایه انچنانی نداریم می تونیم مهاجرت بکنیم اواوضاع ایران خیییییییییییییییییییییییلی بد و نا آرام سده دوستان اگه راهی هست که ما بتونیم مهاجرت بکنیم بیزحمت بگین و یک وکیل مجرب و خوب هم معرفی بکنید امسال سال ۹۸ شروع بدی داشت برای کل ایران آن شا الله اوضاع بهتر بشه   با این وضعیت بد دلار هم میشه اصلا مهاجرت کرد تصمیم من قطعی دیگه نمی خوام ایران بمونم و در حال زبان خوندن هستم تا مدرک ایلس بگیرم آیا این مدرک برای امریکا اعتبار داره؟ دوستان لاتاری ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ تونستن ویزا بگیرن خواهشا جواب بدین ما اقوام و فامیل تو امریکا نداریم فقط پسرعموی پدرم جکسون ویل هستن که عملا ارتباط نداریم خواهشا هر کی از اوضاع لاتاری ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ خبر داره اطلاع بده که آیا ویزا گرفتن؟ با چه شرایطی؟ اگر گروه تلگرامی برای مهاجرت به آمریکا دارین لطفا و خواهشا منو اد کنید فقط نمی دونم شماره موبایل کجا بزارم کمک کنید ماهم به آرزومون برسیم  ببخشید خیلی طولانی شد 😅😅😅😅😅 مامان علیرضا اگه هنوز تو فکر مهاجرت هستی بیزحمت منم تو گروهت اد کن😘😘😘😘

2706