2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه دوست شوهرم‌با وزن ۹۸۰ گرم‌به دنیا اومد

و همه چیزش از بچه های دیگه سه چهارماهی عقب تر بود

در همین حد میدونم گلم

ان شاالله که چیزی نیس با دکترش در میون بزار خیال خودت رو راحت کن

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

من دوقلو دارم و 31 هفته زایمان کردم پسرام الان 5 ماه و 12 روزشونه اما یه قلم یه ماهه خیلیربه لوستر و سقف نگاه میکنه و یه مقدار کم به آدما نگاه میکنه چشمشم انحراف داشت ولی الحمدلله 70 درصدش خوب شده

مبخوام بدونم 5 ماه پسره من که 1 ماه و نیم زودتر دنیا اومده یعنی سه ماه و نیم؟

من ۳۶ زایمان کردم ولی ۲۴۰۰ بود گفتن ب زیر ۲ کیلو میگن نارس. کلا مقوله چشم تا ۴ ماه طول میکشه پسر من ...

من 6ماهه و 14روزم بود که به دنیا اومدم 1600بودم مامانم میگه 15روز تو دستگاه بودم همه میگفتن میمیرم حتی قدرت مک زدن سینه مامانم نداشتم ولی الان 26سالمه سرومروگوندم خداروشکر   

آرامش
بچه دوست شوهرم‌با وزن ۹۸۰ گرم‌به دنیا اومد و همه چیزش از بچه های دیگه سه چهارماهی عقب تر بود در هم ...

دکترا که بدتر منو میترسونن مثلا انحراف چشم پسرم 70 درصد خوب شده به عینه دارم میبینم با اینکه خیلی سخت گیرم به مراحل رشدش

اما دکتر خیلی راحت میگه یا عینک میزنه یا عمل میخواد

من 6ماهه و 14روزم بود که به دنیا اومدم 1600بودم مامانم میگه 15روز تو دستگاه بودم همه میگفتن میمیرم ح ...

هم وزن بچه من بودی😂😂

الان قدوهیکلت چطوره؟

دخترم خیلی ریزه .همش برای آینده اش نگرانم

هیچ کس برای من،تونمی شود😍😍😍
2706