2726
عنوان

با این زنه خونه خراب کن چیکارکنم؟

2500 بازدید | 38 پست

یه خانمی هست که از شانس بد من دخترخاله همسرمه و سالهاست شوهرش را از دست داده هم دختر هم پسر هم نوه داره،زمان مجردی دوست دختر پدرم بوده ،پارسال از طریق به احتمال زیاد عمه ام شماره پدرم را پیدا کرد و شروع کرد به زنگ زدن اوایل فقط احوالپرسی بود کم کم از پدرم خواست باهاش ازدواج کنه مطمئنم پدرم هم مقصره بوده وگرنه کار بالا نمیکشید ،حتی به مادرم زنگ زده بود و خواسته بود اجازه بده سه تایی زندگی کنند 

من از طریق مادرم فهمیدم به زنه پیام دادم و۷واستم دست از سر زندگی مادرم برداره تلفن جواب نمیداد به پسرش زنگ زدم و گفتم یه چیزی به اسم غیرت هست اگر داری جلو مادرت را بگیر و....که اونم گفت از پس مادرش برنمیاد و باهاش قهره

از طریق یکی از اقوام بهش زنگ زدیم گفتیم ازت به جرم مزاحمت و..شکایت شده از اون طرف من پدرم حرف زدم‌گفتم اگر زن میخواستی چرا زودتر نگرفتی حالا که من ازدواج کردم اونم با اقوام شوهرم،دلیلش چیه بچه است؟(من تک فرزند هستم وخانواده پدرم خیلی اصرار دارن بابام زن بگیره)اون بااین سن میتونه بچه بیاره غیراز هوس چیه و...بابام قسم خورد اولش مقصر بوده ولی حالا اون ول کن نیست وگوشیش را نشون داد که به زنگا وپیامهاش جواب نداد وگوشی را گذاشت خونه گفت بمونه پیشتون ببینید ول کن نیست خلاصه با بی خیال شدن بابام و تهدید اون آشنا ترسید یه مدت بی خیال شد 

تا همین چند هفته پیش:مادرم بخاطر استراحت بودن من یه ماه پیشه من واون زنیکه باز داره زنگ میزنه وپیام میده چیکار کنم بی خیال بشه یه هرزه به تمام معناست 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابات بیخیال باشه اون کاری نمیتونه بکنه انقدر زنگ بزنه جونش دراد

پیامهاش مادرم را آزار میده

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

خب پدرتون به جرم مزاحم تلفنی شکایت کنن ازایشون

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
شمارش رو پخش کن یه پرچم سفارش بده بزن در خونش  بره با یکی دیگه

از خداشه پخش بشه دربه در دنبال شوهر میگرده

خب پدرتون به جرم مزاحم تلفنی شکایت کنن ازایشون

فکر میکنی پدرم مقصر نیست ؟میترسم باز بابام جواب بده

بخدا زنه برام تو خانواده شوهرم آبرو نذاشته با افتخار همه جا گفته وجار زده

2706