2726

سلام دوستان.توروخدا کسی بوده ک تو آزمایش مرحله دوم سلامت جنینش نقص لوله عصبی نشون داده باشه وقتی آزمایشو تکرار کرد سالم بوده؟من سونوی آنومالیم سالم بوده ولی آزمایشم ریسکمو زده 1 به 10.دوباره آزمایش دادم فردا جوابش حاظر میشه.از بس گریه کردم دیگه نا ندارم.تازه 5شنبه سرکلاژم کردم.خیلی داغونم.کمکم کنید

به سرنوِشتی اِعتقاد دارم که توش مَنو -طُُ- تا اَبد باهَم باشیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو غربالگری اول معلوم نبوده 

غربالگری اول برای سندروم دان و تریزمی 13 و 18 هست ک اینا همه خوب بود.نقص لوله عصبی تو آنومالیه

2728

نگران نباش عزیزم.انشالله که بچهت سالمه

پسر منم تو از غربالگری دوم ریسک نقص لوله عصبی 1 به 3 بود.خدارو شکر سونو چیزی رو نشون نداد. اما دلم اروم نمیشد.امینوسنتز کردیم که فهمیدیم خداروشکر سالمه.

نگران نباش عزیزم.انشالله که بچهت سالمه پسر منم تو از غربالگری دوم ریسک نقص لوله عصبی 1 به 3 بود.خدا ...

وای راست میگین؟؟؟آزمایشتونو تکرار نکردین؟؟آخه من آزمایشمو تکرار کردم بازم نشون داد.دیشبم آمنیوسنتز کردم

توروخدا واسه بچم دعا کنین من طبیعی باردار نشدم

سلام منم ريسك نقص لوله عصبي ١ به ٥ شده آلفافيتوپروتيين خيلي بالا بود دارم داغون ميشم، من انوكساپارين و اسپيرين مصرف ميكنم ي جا خوندم نوشته بودن بالا بودنش به اين داروها هم ربط داره، شما داروي خاصي مصرف نميكردين؟  

سلام منم ريسك نقص لوله عصبي ١ به ٥ شده آلفافيتوپروتيين خيلي بالا بود دارم داغون ميشم، من انوكسا ...

گلم من آزمایش خونم مشکل داشت ولی سونوم سالم بود.آزمایش اولم ریسک 1 به 10 بود.دوباره آزمایشو تکرار کردم شد ریسک 1 به 6.آمنیوسنتز کردم ک خداروشکر گفت سالمه بچه.

من این داروهارو مصرف نکردم ولی دکترم گفت اگه سونوت سالمه و خون نشون مشکل میده احتمال اینکه مشکل از خود مادر باشه هست.ک من چون آمنیوسنتز کردمو گفت جنین سالمه پس مشکل از خون خودم بوده.حالا بعدا باید پیگیر بشم.واسه شمام ایشالله ک جنین سالمه عزیزم

نگران نباش

گلم من آزمایش خونم مشکل داشت ولی سونوم سالم بود.آزمایش اولم ریسک 1 به 10 بود.دوباره آزمایشو تکرار کر ...

ممنون عزيزم كه وقت گذاشتي، انشالله ني ني شما هم صحيح و سلامت بياد بغلت🙏🏻

گلم من آزمایش خونم مشکل داشت ولی سونوم سالم بود.آزمایش اولم ریسک 1 به 10 بود.دوباره آزمایشو تکرار کر ...

عزیزم شما چی شد بچتون سالم بود؟؟اخه‌منم همین‌مشکلو‌داشتم.الان بچه‌داری؟

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2706