2726

بچه کوچیک دارم و اینکه دو مدل پیش غذا دو مدل غذا و دو مدل دسر دارم اگه فردا شب سالاد اندونزی تیرامیسو ژله بستنی رولت کالباس سالاد شوید درست کنم واسه یه شب بمونن بده

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سالاد ک خراب میشه.کاهو پلاسیده میشه.دسر چی میخوای درست کنی؟چندتا مهمون داری؟

نوشتم که 

سالاد کاهو نداره اندونزیه با کلمه

مهمونام ۲۰ تا

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

نه عزيزم اصلا بد نميشه

فقط به سالادا سس رو اضافه نكن همون پنجشنبه چند ساعت قبل از سرو سس اضافه كن

تيراميسو يه شب بمونه اتفاقا بهتر ميشه مزه ها به خورد هم ميرن

ژله بستني رو هم درست كردي بعد از اينكه خوب بست روش سلفون بكش كه بوي يخچالو نگيره و رطوبشو از دست نده خشك شه

سالاد رو بذار همون روز بذار ولی مثلا اگه خورش داری میتونی روز قبلش درست کنی بذاری یخچال دوساعت به اومدن مهمونات غذارو بذاری رو گاز

من یک همکار داشتم مثلا شب که مهمون داشت اینقدر راحت و خجسته بود

میگفتم پاشو برو برنجت رو بذار میگفت من همه کارامو کردم

بعد که ازش راز موفقیتش رو پرسیدم گفت من حتی برنجمم از شب قبل آبکش میکنم میذارم تو یخچال عصر که میرم خونه میذارم دم بکشه دیگه هیچ کاریم ندارم

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن
نه عزيزم اصلا بد نميشه فقط به سالادا سس رو اضافه نكن همون پنجشنبه چند ساعت قبل از سرو سس اضافه كن ...

ممنون عالی بود

2706