2737
2734

سلام یه همسایه داریم طبقه پایینمون هستن زن وشوهر تنها همیشه خدا اهنگشون روشنه صداش تاهفت کوچه اونور میره همیشه دورهمی دارن صدای اهنگو میدن تااخر میشینن باهمدیگه حرف میزنن صدای جیغ ودادشون تابالا میاد ازدستشون دیگه اسایش نداریم نصف شب ظهر موقع استراحت کلا زمان استراحت بقیه اینا تازه بیدار میشن سروصداهاشون شروع میشه بنظرتون چکار کنیم اینقدرهم تذکر دادیم که خودمون خسته شدیم دلم میخواد یجوری بد تلافی اینکاراشون رو دربیارم

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شمام ازارشون بدین  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

اگه تذکر جواب نداد بزن 110 فقط 

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

فرار کن درست نمیشه وگرنه پدر ت در میاد

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

وقتی اونا طبقه پایینن یعنی شما بالایید

وقتایی ک خوابن بپرید هوا یعنی ی صدای وحشتناکی میده یا گردو بشکون یا پایه مبل رو بکش رو زمین

این قسمت چگونه بدجنس و مردم ازار شویم  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706