2733
2734

دیدید بعضیا وقتی با یکی دعواشون میشه سریع شروع میکنن  عیب ها نقص های بدنی و چهره ایی طرف رو میگن چرا اینجورین😔

من ب معجزه خدا ایمان دارم..... تیکر خوب شدنم.... انشالله تا آخر تیکر تاپیک خوب شدنم بزتم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا ازون دست آدمهای  آتو گیرنده هستند ک  

قبلا آتو ها رو جمع کردن ، ب وقتش بکوبن تو صورت طرف مقابل!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
وای این کار بچگونس که

دبیرستانی هستم تو مدرسمون خیلی هست😔اینجوری 

ولی بزرگام این کارا میکنن

من ب معجزه خدا ایمان دارم..... تیکر خوب شدنم.... انشالله تا آخر تیکر تاپیک خوب شدنم بزتم.... 
دبیرستانی هستم تو مدرسمون خیلی هست😔اینجوری  ولی بزرگام این کارا میکنن

نه عزیزم بزرگا اینطوری دعوا نمیکنن تو ۱۶ سالته اره

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

چون كم ميارن نميدونن چي بگن، عيب و نقصا رو ميريزن رو دايره..بهترين كارم اينه كه طرف مقابل سكوت نكنه و صدتابدترجواب بده..اگه بتونه عينه سيلي اي كه سردار آزمون به بازيكن ژاپنيه زد بزنه كه عالي ميشه😂

‏‏میخوام یه کتاب بنویسم با موضوع چگونه در زندگي موفق شویم. تموم کارایی که کردم رو بنویسم بگم این کارا رو انجام ندین  
دعوا همینه دیگه ..با کی دعوا کردی حالا؟😊

هیشکی دو نفر داخل کلاسمون دعواشون شد

ی نفرشون پدرش رحمت خدا رفته

اون ی نفر دیگه بهش میگفت بدبخت من هرچی باشم سایه بابام بالا سرمه خیلی ناراحت شدم😔

😏😏😏یه بار همینجا توی این سایت یا یه خانمی بحثم شد رفت تاپیکامو خوند با شوهرم تو قهر بودم اون موقع برگشت گفت تو شوهرت ر..یده بهت و ولت کرده و چند تا فحش دیگه درباره مریضی که دارم سریعا با شوهرم صلح کردم و قسم خوردم تاپیکم بزنم همون لحظه بعد جواب دادت دوستان بدم بترکوننش😏😏😏

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706