2737
2734
عنوان

پیشنهاد برای خبر بارداری به همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو توی تاپیکای من نوشتم :شوهرمو حسابی با خبر بارداری سوپرایز کردم.بزن اونجا بخون و عکسارو هم ببین😍

لالایی کن بخواب خوابت قشنگه،گل مهتاب شبا هزارتا رنگه،یه وقت بیدار نشی از خواب قصه،یه وقت پا نذاری تو شهر غصه،لالایی کن مامان چشماش بیداره،مثل هر شب لولو پشت دیواره،دیگه بادبادک تو نخ نداره ،نمیرسه به ابر پاره پاره،همه چی یکی بود و یکی نبوده،به من چشمات میگه دریا حسوده،اگه سنگ بندازی تو آب دریا،میاد شیطون با من به جنگ و دعوا،دیگه ابرا تو رو از من میگیرن،گلای باغچه مون بی تو می میرن،لالایی کن لالایی کن مامان تنهات نمیذاره،دوستت داره دوستت داره میشینه پای گهواره
2728

هه من همیشه فیوریتم بود خبر بارداریمو با شمع و گل و یه شام خوشمزه خیلی رمانتیک به شوهرم بگم،ولی نمیدونم چی شد بعد اینکه  بی بی چکم مثبت شد با موهای ژولیده و جیغ و گریه مثل پلنگ پریدم   بغلش🤔🤔🤔🤔🤔

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
2738

چقدر خاطره هاتون قشنگه 😍 خدا کوچولوهاتون رو براتون نگه داره 😊

من تجربه ندارم ولی شاید ازش فیلم بگیرم و یه دست بکشم رو شکمم بگم "خب حالا اسمشو چی بذاریم؟" البته شاید نتیجه نده چون همیشه هروقت خیلی غذا میخورمم همین کارو میکنم 😂

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2706