2733
2734
عنوان

چقد هزینه سیسمونی کردینو چه سالی؟

352 بازدید | 48 پست

من تازه باردار شدم از الان دارم به سیسمونی فک میکنم دوست ندارم از پدر و مادرم بگیرم نمیدونم چقد هزینش میشه تو اینترنتم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد نمیدونم اصلا چیا باید خریدو هزینش در کل چقدی میشه مثلا با شیش هفت تومن میشه؟ لطفا جواب این سوالو بدید و اگه تجربشم ندارید بگید تجربشو ندارم که تاپیک نره پایین...  مرسی بچه ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا الان که 16 ههفته و چند روزمه حدود 4500تومن هزینه کردم ههنوزم کامل هیچیو نگرفتم

از مادر و پدرمم نگرفتم خود شوهرم داره میخره

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2728

پدره من ۸ تومان بهم داد سال ۹۵ همه چیز خریدم   با ۳ تومنش هم یه تک پوش واسه خودم خریدم خیلی هم راضیم 😎

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

اره بابا شش هفت تومن ميتوني همه چي بگيري و خوب بگيري فقط رو لوازم اصلي مثل ساك لوازم و شيشه شير و پستونك دندون گير برس ...بيشتر هزينه كنه و ماركاهاي خوب مث اونت مانچيكن چيكو ايتاليا ..بگير تا اينكه رو چيزاي الكي هزينه سنگين بكني

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔
من دوسه ماه پیش مامان بابام گرفتن خیلیییی زیاده روی کردن حدود12دراومد

میشه بگی چیا خریدین چیا واجبه مثلا میدونم کریرو کالسکه و صندلی غذا و کمدو تختش و لباس واجبه دیگه چی

2738

من 5 سال پیش 

تخت و کمد و خوشخواب و روتختی 2500

1500 وسایل جانبی البته من کالسکه ایرانی برداشتم 

600 لباس راحتی و سرهمی

200 پاپوش و کفش 

لباس های بیرونشو با کاپشن و مهمونی از نروژ عمم و مامان بزرگم تا 4 سال با کفشاشون فرستادن نخریدم 

400 هم اسباب بازی 

وان و ایناشم خواهر شوهرم از دبی اورد براش 😉

میشه بگی چیا خریدین چیا واجبه مثلا میدونم کریرو کالسکه و صندلی غذا و کمدو تختش و لباس واجبه دیگه چی

هرکسی بستگی به شرایطش میگه چی واجبه مثلا از نظر من کالسکه اصلا واجب نبود و نخریدم صندلی غذاهم چون عادت به میز ناهار خوری نداشتیم نخریدم

2706