2737
2734
عنوان

چجوری بهش یاد بدم🤔

154 بازدید | 24 پست

بچه ها دخترم یکسالشه چجوری بهش یاد بدم دستشویش رو بگه 

آخه براش تکرار میکنم میبرمش دستشویی میگم ج ی ش داشتی بگو ولی میخنده و..... 

بعد هم توی پوشکش که کثیف کرد اونوقت میگه! 

شما چطوری به بچه هاتون یاد دادین🤕😐

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

خیلی کوچولوعه اخه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یادمه خواهرم 6ماهش بود میگفت بما ☹️

خب اون حالت خاص و عجیبه

بعد دو باید تست کنی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

زوده خیییییلی از یک سال و نیم شروع کن تا دوسالگی یاد بگیره

این مرحله مهمی از زندگی که تو شخصیت بزرگسالی تاثیر زیاد میگذاره دیر و زود تر از موعد شروع کردن مضره مهربانی حوصله صبر و آرامش میخواهد

من پسرمو از۱سالو۶ماهگی یادش دادم سن پوشک برداشتن اسال وشش ماهگی به بعده

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
چطوری حرف میزد بچه ۶ ماهه 😐

به زبون خودش میگفت ميبردیمش... آبان بدنیا اومد یادمه واسه خرید عید نوروز توی مغازه بودیم اینقدر به مامانم گفت بچه... 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706