2726
عنوان

گهواره برقی

152 بازدید | 18 پست

سلام مامانا خوبین من میخوام برای نی نیم تخت کنار مادر گهواره برقی بخرم منتهی نمیدونم ویبره دار بخرم ک البته خوشگل ترم هست یا از اینا ک تکون میخورن اونم در ۳حالت لطفا اگر کسی تجربه ای داره دریغ نکنه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

خواهشا تكون ميخوره بخر من ويبره دار خريدم واسه خوشكليش

اصلا خوب نيست 

ب نظر من ازين كهوارع ١٠٠تومني هاي ميلاد بخر جون بجه تا ٣ماه بيشتر توش نميمونه

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهشا تكون ميخوره بخر من ويبره دار خريدم واسه خوشكليش اصلا خوب نيست  ب نظر من ازين كهوارع ١٠ ...

اااا یعنی تکون میخوره رو بخرم?

خدا وكيلي از من ميپرسي نخر،من ٩٥ سيسموني دخترم خريدم ٩٠٠ تومن فقط دو ماه كار كرد خراب شد هر جام بردم درس نشد الان اصلا تكون نميده 

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
من خودم تخت معمولی گرفتم اما دوستم گهواره برقی گرفته بود پشیمون بود میگفت عادت کرده به اونجور خوابید ...

آخه حمل و نقلشم سخت نیست با خودت میتونی ببری

اااا یعنی تکون میخوره رو بخرم?

اره جون سخته خودت هي تكون بدي

اونو ميزني برق تكون ميخوره خودش

ميري دنبال كارت

جقدر بشيمونم ازين ويبره و موزيكالا خريدم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️
خدا وكيلي از من ميپرسي نخر،من ٩٥ سيسموني دخترم خريدم ٩٠٠ تومن فقط دو ماه كار كرد خراب شد هر جام بردم ...

من میخوام در حد نو دست دو بخرم ...میدم اتو شویی این ۷یا۸ماهی ک کنارمه رو رو اون بخوابونمش

اره جون سخته خودت هي تكون بدي اونو ميزني برق تكون ميخوره خودش ميري دنبال كارت جقدر بشيمونم ازين و ...

باشه پس ممنونم خیلی لطف کردین

خواهشا تكون ميخوره بخر من ويبره دار خريدم واسه خوشكليش اصلا خوب نيست  ب نظر من ازين كهوارع ١٠ ...

افرين منم خواستم اونموقع بخرم شوهرم گف نميذارم دخترم تو اين بخابه .جالب اينجاست دخترم اصلا تو اين يكي هم نخابيد😂😂😂

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
من میخوام در حد نو دست دو بخرم ...میدم اتو شویی این ۷یا۸ماهی ک کنارمه رو رو اون بخوابونمش

مال من نو نو هست بيا بهت بفروشم،تازه از إستانبولم خريدم😂😂😂 باكلاسم من😎😎😎

آخه حمل و نقلشم سخت نیست با خودت میتونی ببری

دیگه هرطور صلاحه اگر میتونید همه جا ببرید بخرید چون ادم تا تجربه نکنه نمیدونه چه سختیایی داره هر چیزی ایشالا به سلامتی میاد بغلت تجربه میکنی میبینی چه چیزایی که ادم باهاش روبه رو نمیشه تو بچه داری،  خواهرشوهر من کلی پول این تخت و پارک های گراکو داد الان بچه ش فقط تو بغلش میخوابه اصلا هیچ وقت ادم نمیتونه از هیچیشون مطمین باشه

مال من نو نو هست بيا بهت بفروشم،تازه از إستانبولم خريدم😂😂😂 باكلاسم من😎😎😎

مگه نمیگی خراب شده دختر خوب😂😂

دیگه هرطور صلاحه اگر میتونید همه جا ببرید بخرید چون ادم تا تجربه نکنه نمیدونه چه سختیایی داره هر چیز ...

اره دقیقا اما اصلا دوست ندارم تو تخت خودمون بخواب خوب تخت کنار مادر میخوام بالاخره هم بهداشتش رعایت شدس هم جدا کردنش سخت نمیشه

2706