1177
648

دیروز یکی از دوستان دبیرستانم رو دیدم 

ی دختر شاد بود قبلا از اونها که کل مدرسه رو بازی میدن

باااحال...

همیسه با همه شوخی میکرد و کلا خیلی شاد و پر انرژی بود

بعد مدتها دیدمش نشنلختمش،پدرش منو خیلی می رسوند خونه

ینی دنبال دوستم میومد ، منم میرسوندن

سراغ پدرشو گرفتم ، یهو بغضش ترکید... هق هق زد زیر گریه! ( گفت بابا رفت)بغلش کردم، بچه ها رو دادم به همسرم، که برن خونه

با دوستم رفتم ی کافی شاپ دنج،که البته نزدیک بود...

احساس کردم به یکی احتیاج داره که باهاش حرف بزنه.

افروز توی مسیر  کوتاهمون اصلا خرف نزد ، فقط هی اشکاشو با دستمال تمیز میکرد

راستش منم اشکم دم دسته ، و تو گریه همراهی میکردم....

رسیدیم کافی شاپ ی گوشه دنج انتخاب کردیم، ی دل سیر گریه کردیم 

نه اون حرف زد نه من!تا سفارشی اوردن و هر دو ساکت شدیم

بعد دوباره پرسیدم بابا چی شد! مجدد شروع کرد به زار زدن...

منم همراهش😭

بگذریم که بعد ی عالم گریه شروع کرد به گفتن جریان زندگیش...

ما خیلی ساله همو ندیدیم، رفتم توی شک که چرا اینقدر داره مسایل خصوصی رو میگه، ولی بعدا که کل جریان رو گفت ، جواب سؤالامو فهمید...

افروز( اسم حقیقی نیست) بالافاصله بعد دبیرستان عاشق ی آقایی میشه که خیییلی پولداره ، خوشگل و خوش هیکلی

من عروسی افروز رفتم شوهرش مثل مانکن ها بود، اون زمان‌ها که مردا رقص دو نفره و ...اصلا انجام نمیدادن و جو عروسی ها فرق داشت ، شوهر افروز با زنش ی رقص بی نظیر انجام داد

یجورایی منو یاد سیندرلا و دخترای دیزنی لند مینداخت...

افروز احساساتی و لطیف بود، همون زمان دبیرستانم خیلی چوب احساساتی بودنش رو میخورد، و ضمنا پدر و مادرشم با ازدواجش زیاد موافق نبودن

چون دوس داشتن درس بخونه، شوهرشم شرط کرده بود زنی میخاد که فقط برای خودش باشه، گفته بود دوس نداره زنش بره میون مردا تو دانشگاه! ( كه البته همش چرت و پرت بوده ، اداي غيرتي ها رو در ميورده)

ماشين عالي خونه عالي شوهر خوشگل، هر روز توي سالن هاي زيبايي و ....خلاصه ي زندگي رويايي!

من اهل دوره و مهموني نيستم ، ولي خبرشو از بچه ها داشتم كه افروز توي دوره ها هست، هميشه هم از همه شيك تره، هم خونش هم پذيراييش

خيلي هم زود بچه دار شد، كه البته ناخواسته بوده، البته افروز ميخواسته ولي شوهرش نه، و افروز به دروغ ميگه قرص ميخورم و نميخورده!!!!

بعد تولد بچه شوهر افروز ي كم از همسرش دور ميشه و به شدت به دوستاش و بچه ش خودشو نزديك ميكنه

رابطه جن سي شون ناخواسته كم ميشه!

افروز افسردگي ميگيره، و دارو پشت دارو ! قرص پشت قرص!

توي مهموني مطرح ميكنه ، دوستا ميگن به خودت برس، ناز كن و ... ولي تاثير انچناني نداشته، شوهرش اونقدري بازم توجه نميكرده

رابطه ميشه در حد دو هفته اي، افروز دختر داغي بوده و اين رابطه براش خيلي كم بوده!

باز توي دوره مطرح ميكنن، ميگن قرص حل كن تو نوشابه و چاي و ... بده شوهرت بخوره

دم نوش بده بخوره! 

خودت فلان چيز رو بخور

ي چند سالي زندگي افروز با اينا ميگذره ، ولي همش فقط كوتاه مدت تاثير داشته

كم كم رابطه به ماهي ي بار ميرسه! اونم به خواهش و التماس و هزار ترفند افروز ...

شوهرشم تقريبا اكثر وقتش با دوستاش و مهموني بوده،خونه هم كه ميومده همش با بچه كه الان ديگه مدرسه اي بوده خودشو درگير ميكرده،

افروز ميره به مادرش ميگه مشكل سكس داره، مادرشم ميگه خودتو با باشگاه و مهموني و دوست و خريد سرگرم كن

ي مدت اينطوري ميگذره ولي افروز انگار ي چيزي رو گم كرده بوده،

( عجله نكنيد دارم تايپ ميكنم)

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

تا اينجا گفت و از كافي شاپ زديم بيرون ، سوار پرايد افروز شديم رفتيم پارك ، نشستيم،

افروز طفلي هي اشكاش ميومد ميگفت حس ميكردم زشتم 

رفتم سينه گذاشتم

دماغ عمل كردم

هميشه مرتب و عالي، همه بهم توجه ميكردن جز شوهرم منم كه عاشقش بودم ، و ديووونش

تا اينكه رو مياره به دعا گرفتن، از اين و اون دعا ميگيره كه شوهرش باهاش مهربون بشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

یکم آب و تاب شو بیشتر کن, تا هیجانم داشته باشه.

آقا هستم، جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اگر توهین و بی احترامی کنی بدون یک چیزی است  بنام شخصیت که مانع میشه جوابت رو بدم، اهل دعوا کردن و کل کل هم نیستم پس بیخودی تلاش نکن.نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
1156
1189
یکم آب و تاب شو بیشتر کن تا هیجانم. داشته باشه

😐😐😐😐

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم
مگه رمانه زندگي مصيبت نامس

خوب خیلی خشک نوشته

آقا هستم، جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اگر توهین و بی احترامی کنی بدون یک چیزی است  بنام شخصیت که مانع میشه جوابت رو بدم، اهل دعوا کردن و کل کل هم نیستم پس بیخودی تلاش نکن.نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
1179
افروز چقد حش....ری بوده😳

😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1183