2726

سلام ابجی های گلم برنامه هفتگی اون واسه بچه هاتون چیه پسرم ی کم وزنش کمه

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .

من صبحانه فرنی

تخم مرغ

سوپ

هر روز یک لیوان آب میوه توی این فصل لیموشیرین+نارنگی

پای مرغ

غذای سفره رو کامل میخوره

کله پاچه هم میدم

توی فرنیش بادوم از شب قبل خیس میکنم و فرداش رنده و میریزم داخلش

عدس+لوبیاسفید+برنج+پیاز+ماهیچه

میذارم کامل بپزه و بعد سبزی میریزم و بعدش میکس میکنم

میدم بخوره

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه چی بده بخوره.از هیچی هیچی محرومش نکن.تا عادت کنه همه چی بخوره.صبحا زود بیدار میشه؟؟ شبا زود میخو ...

همه چی میدم بهش گلم شب ساعت 10نیم خوابه تا9نیم بعد از ظهر هم دو ساعتی میخوابه

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .
متاسفانه پسرم فقط صبحانه سمنو میخوره نه پنیر نه ماست ونه ......

من پسرم همه چی میخوره اما نمیدونم کجا میره 

کل زندگیمون شده برنج وسیب زمینی سرخ کرده... دکترم بردم فایده ای نداشت

چند وقتشه دختر گلت

خوبه همین که میخوره خداروشکر کن ...اگه بدونی باچه عذابی بهش غذا میدم

پسر منم با سر گرمی میخوره اما هیچ تاثیری نمیبینم ابجی

نه گوشت ونه مرغ وماهی ....حتی تن ماهی...باچه مصیبتی براش همبرگر درست میکنم وفقط لوبیا پلو میخوره .بو ...

من پسرم به گوشت گوسفند میگو آلرژی داره ولی جایگزین میکنم اما هیچ خدا به همه مادرا صبر بده

2706