2733
2734

سلام دوستان من ۳۲ هفته هستم  دل تو دلم نیست ساک لباس رو اماده کنم ولی همش میگم زوده بذارم اول ماه نهم.شماها از کی اماده کردین؟

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من دیروز اماده کردم هرچند بیمارستان همه چی میده من تو۳۶هفتم 

انشالله بسلامتی بیاد بغلت 

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

من‌چون احتمال زایملن زودرس داشتم از ۷ ماهگی همه چیم حاضر بود ساک هم حاضر بود

البته ساک بدردم نخورد چون خود بیمارستان همه چیز داشت و هر چی میخواستم‌میوردن برای خودم و بچه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
تو سی و شیش هفتم هنوز اماده نکردم

کی اماده میکنی دیگه اگه به من بود همون اول اماده میکردم ولی خودمو نگه داشتم😁

من هفته سی و شش آماده کردم و همون شب کیسه آبم پاره شد و دخملی بدنیا اومد سر ۳شما نیاد 

وااااااای

2706