2726
عنوان

پیسی گانودرما

1159 بازدید | 13 پست

کسی تجربه ای از استفاده از قارچ و قهوه گانودرما برای درمان پیسی نداره  

من را راهنمایی کنه؟

واقعا جواب میده ؟

عوارضی نداره؟

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای مامانم میخواستم یه دو ماهی هست که استفاده میکنه لکه های دست و صورتش خیلی کمتر شده 

ولی راستش  میترسم خدای ناکرده عوارض بعدی داشته باشه 

توی هر سایتی تحقیق کردم  از عوارض ناخواسته اش چیزی نگفته بودند فقط تلبلیغات بود

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب
2728
من برای مامانم میخواستم یه دو ماهی هست که استفاده میکنه لکه های دست و صورتش خیلی کمتر شده  ولی ...

سلام عزیزم گانودرما مامانتون مصرف کردن راضی هستن جواب گرفتن ؟؟ من میخوام واسه مامانم بگیرم اولیه که بدنش لکه های سفید زده تا بیشتر بزرگتر نشدن باید یه کاری کنیم اگر شما جواب گرفتین بگین تا منم واسه مامانم بگیرم

من برای مامانم میخواستم یه دو ماهی هست که استفاده میکنه لکه های دست و صورتش خیلی کمتر شده  ولی ...

اسی از گانودرما جواب گرفتین؟؟؟ 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
سلام عزیزم گانودرما مامانتون مصرف کردن راضی هستن جواب گرفتن ؟؟ من میخوام واسه مامانم بگیرم اولیه که ...

درود کارشناس بیماریهای خود ایمن هستم برای مشاوره رایگان و درمان پیسی به این شماره درواتساپ مراجعه کنید .دوست عزیزم گانودما تنها راه درمان پیسی هست . 09199354404

هر کی میخاد با مکمل آشغالی مثل گانودرما وعده درمان برص و پیسی بده و بندگان خدارا بیخودی امید واهی بده ایشالا خدا ازشون نگذره و قانون کارما سرشون بیاره بی شعورای احمق گانودر ما خوب میدونید دروغه