2726

سمبوسه پز های قهار 🙏🏻😍

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑

سمبوسه یه جوریه که هرکی یه چیزی توش میریزه و یه مدلی درست میکنه

بااین حال همه جوره خیلی خوش خوراکه این بزرگوار

من سیب زمینی آبپز، گوشت چرخکرده، سبزی، ادویه 

میریزم توش و سرخ میکنم و عالی میشه

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گام به گام یا قدم به قدم چشه مگه؟

هیچی خیلی هم خوبه 😅

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑
2728

سیب زمینی رو آب پز کن و وقتی سرد شد رنده شد . جعفری تازه رو حسابی خورد کن و با سیب زمینی رنده شده تفت بده. من خودم از گوشت چرخی هم استفاده میکنم . گوشت چرخی رو که خوب با پیاز تفت داده قاطی کن و هم بزن. سمبوسه به نان لواش نازک یا به اصطلاح بهش میگن لواش تهرانی احتیاج داره. مارک نان سحر نون سمبوسه های خوبی داره. نون ها رو در اندازه های دلخواه با قیچی نون برش بده و از بالا نونت مواد رو بذار بعد نون رو شکل مثلث بپیچ. راستی تو گوشتت ادویه جات مثل نمک و فلفل و زردچوبه بریز حین تفت

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...
سمبوسه یه جوریه که هرکی یه چیزی توش میریزه و یه مدلی درست میکنه بااین حال همه جوره خیلی خوش خوراکه ...

مرغ هم میشه زد ؟ به جای گوشت ؟ 

با سیب زمینی چطوره عزیزم میشه بگی‌؟ 

سمبوسه یه جوریه که هرکی یه چیزی توش میریزه و یه مدلی درست میکنه بااین حال همه جوره خیلی خوش خوراکه ...

سبزی چی؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

سمبوسه اصل سیب زمینی و تره و جعفری خورد شده ادویه تخم گشنیز و فلفل زردچوبه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
سیب زمینی رو آب پز کن و وقتی سرد شد رنده شد . جعفری تازه رو حسابی خورد کن و با سیب زمینی رنده شده تف ...

ممنون عزیزم 

گوشت چرخ‌کرده و جعفری تازه نداریم🤦🏻‍♀️ 

موند یه وقت دیگه‌ پس 

یه بار تو قشم تو یه جزیره که یادم نیست اسمش سمبوسه میگو وماهی گرفتیم فوق العاده بود

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
سمبوسه اصل سیب زمینی و تره و جعفری خورد شده ادویه تخم گشنیز و فلفل زردچوبه

اینجوری خوشمزه میشه ؟ بدون گوشت ؟ 

مرغ هم میشه زد ؟ به جای گوشت ؟  با سیب زمینی چطوره عزیزم میشه بگی‌؟

با مرغ نخوردم تاحالا

طعم اصلیش بنظرم سیب زمینیه.. آبپز کن و بعد له کن و با گوشت یا مرغ ک خودت دوست داری مخلوط کن. سبزی هم حتما بزن خوب میشه. آویشن و زردچوبه و نمک و فلفل 

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari