2726
عنوان

اون تاپیکمو اومدم ویرایش کنم پاک شد عکسا بیاید😣

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 51 پست
عزیزم یه سوال دارم  تخت نوجوانش نوزادی هم میشه  یه کمد کوچیک میزارن رو تختش میشه نوازدی ...

من الان دقیقا همینو دارم که میخوام عوضش کنم من اصلا راضی نبودم چون نوزادی که نخوابید تو تختش بعدشم بزرگ که شد اونقدر توش بازی کرد و.... اصلا داغون شده 😁😁😁😁 میخوام ردش کنم بره

عزیزم یه سوال دارم  تخت نوجوانش نوزادی هم میشه  یه کمد کوچیک میزارن رو تختش میشه نوازدی ...

نوزادیش نوجوان میشه عزیزم

اره اون کشو ها رو برمیدارن به نظرم میشه کنار تخت گزاشت

برا دختر من از اول نوجوان خریدم

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تیره هستش  درست دیدی خیلی مدل داشت هردومون این دو تا رو پسندیدیم

به نظرم یکم رنگ و لعاب داشته باشه بهتره دومی کاملا سفیده دلو میزنه

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج
چه خوب منم میخوام کمد پسرمو عوض کنم دراور هم داشت این مدل؟ من همین مدل کمد و با درارور و میز تحریر ...

به من گفت ۵/۸۰۰ یه جا رفتم

بعد با یکی صحبت کردم همین مدل دومی رو  تولیدی دارن گفت ۳/۸۰۰ با چونه زدن گفت ۲/۸۰۰

خیلی خوبه 

منم میخوام به ایشون بدم برام درست کنه 

تلبته من تخت نوجوان و نوزاد - کمد- دراور میخوام بدون ویترین

دراورشو نداشت ولی گفت برات از همین طرح درست میکنم 

ولی تخت و کمد و ویترینشو داره 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
من الان دقیقا همینو دارم که میخوام عوضش کنم من اصلا راضی نبودم چون نوزادی که نخوابید تو تختش بعدشم ب ...

کدومو داری؟!

تخت نوزاد و نوجوان داره یعنی هم برای نوزادیش میشه استفاده کرد هم نوجوانیش

بستگی به جنس چوبش داره .. 

نینیت چکارش کرده که خراب شده؟!!!😬😁

شایدم جنس چوبش خوب نبوده درسته؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
به من گفت ۵/۸۰۰ یه جا رفتم بعد با یکی صحبت کردم همین مدل دومی رو  تولیدی دارن گفت ۳/۸۰۰ با چون ...

تهرانی؟؟

تولیدی شهرک صنعتی رفتین؟؟

اخه همسر منم میگه تولیدی ولی میگم نکنه جنس خوب کار نکنن

نوزادیش نوجوان میشه عزیزم اره اون کشو ها رو برمیدارن به نظرم میشه کنار تخت گزاشت برا دختر من از او ...

بله خودشم همینو گفت مرسی

کدومو داری؟! تخت نوزاد و نوجوان داره یعنی هم برای نوزادیش میشه استفاده کرد هم نوجوانیش بستگی به جن ...

اره برا سیسمونی بوده پسر من الان ۴ سالشه😁😁😁 البته چوبش هم کیفیت نداشت...

خیلی هم اذیت میشدیم برای جابه جایش تو خونه تکونی

تهرانی؟؟ تولیدی شهرک صنعتی رفتین؟؟ اخه همسر منم میگه تولیدی ولی میگم نکنه جنس خوب کار نکنن

بله

نه دیگهههه بستگی داره به چه تولیدی میدین

مثلا به کارگاه های یافت اباد و چهار دانگه و دلاوران و این جور جاها بدین براتون خوب میزنن ولی جایی که اطمینان ندارید بد میسازن براتون

من مبلای جهازمو سفارش دادم برام درست کردن اصلا مثلشون نیست خیلی خوبه

به نظرم یکم رنگ و لعاب داشته باشه بهتره دومی کاملا سفیده دلو میزنه

دوستش دارم 

اسپرته 

هم برای دختر میشه استفاده کرد هم پسر 

عزیزم پستت و نمیتونم باز کنم شما این ست و چند گفتن بهتون؟

تونستی بخونی؟؟؟ 

۲/۸۰۰ عزیزم 

ولی قیمت کردم به جای دیگه با ویترینش ۵/۸۰۰

2706