2737
2734
واقعیت رو گفتم خانوم شما فقط کافیه ی بار مستند انقلاب جنسی دو رو ببینید کاملا شیر فهم میشید کشور ما ...

اولا چرا انقدر تند حرف میزنی. من بهت توهین نکردم.نظر دادی نظر دادم.بعدم در دریا دنبال ی قطره میگردی.حالا کل فساد غرب شده مصاحبه با دو تا جوون که میگن نمیریم و نمیکنیم.‌من با شما دعوا ندارم.اما حرفم اینه کجای مملکت ما اسلام پیاده میشه که مشکلات جنسی و هزارویک مشکل دیگه رو سریع میچسبونیم ب اسلام همین.اعصاب بحث هم نداری لطفا ریپلای نکن

واقعیت رو گفتم خانوم شما فقط کافیه ی بار مستند انقلاب جنسی دو رو ببینید کاملا شیر فهم میشید کشور ما ...

ی چیز دیگه .اون دو تا جوون که برای سک س هم ب دست خورده بودن یا نبودن فکر میکنن حتما کلا باید مجرد بمونن چون اونحا دخترا مث پسرا ازوقتی ب سن بلوغ میرسن روابط آزاد دارن. یکنی خنده داره حرفشون.اگه مستند باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتي ميگي ايرانيها در مورد هفتاد مليون ادم حرف ميزني كه قطعا همه اينطور نيستند

عدم تربيت و فرهنگ سازي هم درسته اما دليل بر ادامه مسير نيست فرد تا يك سني بايد تربيت بشه از جايي به بعد بايد رشد را خودش شروع كنه و تا وقتي اين مسائل بعنوان يك واقعيت غير قابل انكار و طبيعي ديده بشه كسي زحمت رشد تغيير به خودش نخواهد داد

اينكه مردان ايران يا هر جاي ديگه برده غرايزند شده باور جمعي اين باور وقتي ميشكنن كه تكرار نشند و جمع در مورد نيروهاي دروني فردي هم حرف بزنه و هر رفتار غريزي را موجه ندونه و فقط زن نباشه ملكلف به كنترل اين غرايز باشه 

اينجا باور تغيير ميكنه و رشد ميتونه مورد پذيرش واقع بشه

ولی من ساپورت میپوشم، مثلا با پیراهنم که تا زیر زانوم هست چی بپوشم؟ 

والا منم تعجب كردم همچين ميگن ديگه هيشكي ساپورت نميپوشه آدم شاخ در مياره، اتفاقا توي اين فصل بازم بخاطر بوت و چكمه خيلي به كار مياد

2728
ی چیز دیگه .اون دو تا جوون که برای سک س هم ب دست خورده بودن یا نبودن فکر میکنن حتما کلا باید مجرد بم ...

عزیزم درسته رابطه ازاده ولی ایا رابطه با فاحشه یا دختری که فوقش با سه چهار نفر رابطه داشته یکیه ؟

فاحشه کسی ک میاد تو روسپی خونه رو میتونه ببره ازمایش ایدز بگیره ازش؟

اما دختر و پسرای اون کشور با فرهنگ سازیی که شده مراقب سلامت جنسیشون باشید وقتی ازیه روسپی میپرسن که بیشترین مشترین واسه کشور خودته میگه ن بیشتر کشورایه اسیایی چی باید بگیم اینا از کجا اب میخوره؟

والا منم تعجب كردم همچين ميگن ديگه هيشكي ساپورت نميپوشه آدم شاخ در مياره، اتفاقا توي اين فصل بازم بخ ...

براي پوشش بيرون ميگن وقتي بوت ميپوشي كه ساپورت مشخص نيست اليته من خودم پالتو تا لبه بوت ميگيرم زيرشم سارافون بلند  واسه مهمونيها هم با دوپيس ميپوشم اما تو خيابون نه هر مكاني پوشش مناسب ميطلبه

وقتي ميگي ايرانيها در مورد هفتاد مليون ادم حرف ميزني كه قطعا همه اينطور نيستند عدم تربيت و فرهنگ سا ...

درست میفرمایین منم جملمو تصحیح میکنم بیشتر ادمای جامعهما ک فقط مختص اقایون نیس چ خانوم چ اقا همه این مشکلو دارن ک متاسفانه اکثر ایرانیا اینن چیزیو تو بچگی یاد نگیرن رو گفته های خودشون پا فشاری میکنن و اصلا دیگه نمیشه تو مخشون فرو کرد مگر اینکه خودشون بخوان که نمیخوان:)

عزیزم درسته رابطه ازاده ولی ایا رابطه با فاحشه یا دختری که فوقش با سه چهار نفر رابطه داشته یکیه ؟ ف ...

بله متاسفانه همینه. اما بازم میگم کشور ما با غرب هیچ فرقی نداره. چون همه چی آزاده ولی ممنوعه.از نظر قانونی ممنوعه ولی از نظر عرف همه آزادن.این تناقض جامعه رو ب فخشا کشونده.من در کل اصلا فرهنگ غرب رو قبول ندارم.البته قبول دارم وقتی صد سالی حداقل تو همه چیز پیشتاز هستن تو این موارد که گفتی هم حتما پیشتازن.وقتی روابط آزاد هست ب فکر آموزش جنسی ب جوونا هم هستن.

2738
درست میفرمایین منم جملمو تصحیح میکنم بیشتر ادمای جامعهما ک فقط مختص اقایون نیس چ خانوم چ اقا همه این ...

شدني هست بيشترين تاثير را باور جمعي ميگذاره ان تغيير كنه تغيير فردي زردتر شروع ميشه

حداقل كاري كه ميتونيم بكنيم عدم تكرار باورهاي غلطه تا بعنوان يك عصو از جمع به تغيير باور جمعي كمك كرده باشيم

هرجا حرف از غريزي بودن انسان شد تاييد نكنيم كه مردا همينند اونا قابل تغييرند باور كن خيليها اصلا نميدونند كه چنين مباحثي وجود داره فرد تا حد عريزه حيواني ميارن پايين و اين مستمرا داره تو جمع تكثير ميشه 

پرداختن به غرايز هدف زندگي شده! مبناي روابط شده! و همينه كه هر روز شاهد خيانت و بيمارتر شدنها هستيم

😂😂😂عزیزم ایران مهد افریقای جنسیه  مردمش مشکل جنسی دارن به ی دختر بچه و پسر بچه رحم نمیکنن ت ...

ببخشید مادمازل. ولی شما کجای دنیا رو میشناسی که توش فساد جنسی نباشه ؟مثلا امریکایی که سنگشو به سینه میزنی ریس جمهورش متهم میشه به فساد جنسی . فک. کن مابقی چی میشن دیگه. ادم اینقد نباید خودکم بین باشه . همش توسر خودتون بزنین همش خودتونو با جایی مقایسه کنین که اصلا نمیشناسن . واقعا که .ادم مریض تو هر کشوری پیدا میشه. چرا قبل اینکه این فضای مجازی و فلان فلان نبود مردم اینقد هیزو بی حیا نبودن؟نمیگم کلا خوب بودن اما اینقد دیگه رد نداده بودن .شما عزیزم قبل اینکه از چیزی حرف بزنی حتما خوب فکر کن

2706