2733
2734
کجا هستید شما؟ کاش همدان بودید کمک میکردید برا انتخاب 😞

تهرانيم عزيزم. اگر يه موقع خواستي هم ميتونيم برات ارسال كنيم خيالت بابت اصل بودن جنس هم راحت باشه

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانيم عزيزم. اگر يه موقع خواستي هم ميتونيم برات ارسال كنيم خيالت بابت اصل بودن جنس هم راحت باشه

میشه ادرستونو بدی شاید بتونیم بیایم چون فامیل داریم اونجا 

متاهل و متعهد به یک قلب❤ 👈A💗
2728
2738
وای چ خوب من از کجا پیدا کنم اخه 😥 میگم دوقلوهای یخساز اتوماتیک دارن؟؟؟؟

نه عزيزم اصلا دوقلو سامسونگ يخساز اتومات نداره. اونايي كه ميگن داره دوقلوي الكترو استيلو بجاي سامسونگ به مردم ميندازن

خداياشكرت....❤️ 
من قيمت هارو نميدونم همسرم هم خوابه ميتوني فردا سوالي داشتي تماس بگيري و از ايشون بپرسي راهنماييتون ...

چیکا جان میشه لطفا آدرس فروشگاهتون رو بدین برای خرید لوازم خونگی ، برای جهیزیه ام میخواستم برم 

بین ال جی و دوو هم من خودم ترجیح میدم ال جی بگیرو تو یخچال دو قلو، دوو هم جنسش خوبه ولی الجی خدمات بیشتر داره کیفیت بهتری هم داره

پیشنهاد من اینه که از سایت کالا خانگی  بگیرید ، جنس شون رو به کمترین سود ممکن می دند ، واردات مستقیم محصولات اصلی رو دارند، تضمین اصالت کالا و گارانتی 2 ساله همراه 5 سال خدمات پس از فروش دارند تو حوضه یخچال فریزر فک کنم بی رقیب هستند بهترین یخچال های خارجی رو یه دارندف میتونید در خواست مشاوره با کارشناساشون رو هم بدید تا بهترین راهنمایی رو قبل خرید بهتون بدند .لینکش رو این پایین میزارم  

https://www.kalakhanegi.com/

2706