2737
2739
عنوان

واسه خواهرم دعا کنید😣😣😣

172 بازدید | 8 پست

سلام دوستان عزیز شبتون بخیر

تروخدا واسه خواهرم که ۱۰سال منتظره بچه اس دعا کنید خیلی ناامیده بخاطر مادرم که چشم انتظار نوه اس دعا کنید هرشب تا صبح گریه میکنه افسردگی گرفته ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاء الله خدا دامن همه منتظرا علی الخصوص خواهر شمارو  سبز کنه و نی نی سالم و صالح بهشون بده 

دوستان میشه واسه پدرمنم دعا کنید فردا سالم و سلامت مرخص شه 

ممنونم ازتون 

صلوات میفرستم براتون ان شاء الله به حاجت دلتون برسید و خودتون و عزیزانتون سلامت باشید 

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...

خواهر منم دعا کنید 😔🙏

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
انشاالله خدا همه مریضها رو شفا بده انشاالله پدر شما هم سالم بیاد خونه

ممنون عزیز دلم 

ان شاء الله زود زود خاله بشی و‌ خدا به خواهرت اولاد سالم و صالح بده

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2738