1874
1955

سلام دوستان

دو سه روزه بخش بیرونی واژن و مقعدم دچار سوزش شده و پوست اون ناحیه هم زبر شده نمیدونم چیکار کنم همزمان پریود هم شدم خیلی اذیتم چیکار کنم؟

دکتر 😐

از لحاظ روحی یکیو میخام ک تا حرف زد بزنم تو دهنش😐به قول یه دوستیییی اگر مچ پاهاتون مثل پاهای بهداد سلیمیه🏋️‍♂️خواهشا شلوار کوتاه نپوشید (سازمان زیباسازی استان تهران) 🤦‍♀️😁😁 یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅 

خانه خود را زیبا تر کنید

1965

اینا علائم عفونته.برو دکتر تا بدتر نشده

الهی ک حال دلتون خوب باشه همیشه🌹🤲حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات برا حاجتم بفرس مرسی😍...................بیسوادترین آدمها همونان ک فک میکنن سواد فقط تحصیلاته😊......شخصیت منو با برخورد من اشتباه نگیر..شخصیت من چیزی است ک من هستم،،، اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی😉☺️عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت..ک گناه دگران بر تو نخواهند نوشت..من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش..! هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت..🤗 
1984

هفته قبل پنج شنبه یه چکاب دادم امشب جوابشو گرفتم

اما عفونت تو ازمایشام نبود 

ترشح خاصی هم قبل پریودی نداشتم یهویی خارشش شروع شد و الان سه روزه ادامه داره البته روز اول فقط خارش بود الان سوزش هم داره

8

عزیزم چرا نمیری دکتر اخه این مشکلات چیزی نیست که بگیم برو تو سرکه بشین و عسل بزن سیر ببندی و تو هم خوب بشی درمان این مشکلات فقز با پزشک متخصص و دارو خوب میشه من ی سایت میشناسم که توش بهترین دکترا رو معرفیذ کرده بودن و میتونستی دکتر مورد نظرت رو انتخاب کنی و بری پیشش میخوای بهت میدم ی سر بزن https://momnet.ir/