2733
2734
عنوان

اوتيسم يه بيمارى قابل پيشگيريه؟!

1035 بازدید | 82 پست

اوتيسم از جمله ى اون بيمارياى عجيب غريبيه كه نو ظهوره و هنوز عواملشو دقيق نميدونن اما طى تحقيقاتى متوجه شدن كه بيشتر بچه هاى خانواده هاى مرفه رو درگير ميكنه، طى تحقيقاتى كه باز انجام شد متوجه شدن بيشتر كودكانى كه توسط پرستار يا توى مهدكودك بزرگ شدن اوتيسم ميگيرن، در واقع بيشتر اونايى كه كمتر با مادر ارتباط داشتن و وقت كمترى بهشون اختصاص داده شده، پس بچه فقط آب و غذا نميخواد، وقت و توجه ميخواد! مادر اولين رسالتش رسيدگى به بچه هست! پس حتى اگه پر مشغله و سر كار هم باشه بايد اون تايمى كه توى خونه هست رو به بچه اختصاص بده و استعداد هاى كودشو شكوفا كنه

نشانه هاى اوتيسم:

با هم سناش نميتونه ارتباط بگيره، موقع حرف زدن گاها ممكنه پرت و پلا بگه و نتونه كلمات رو پيش هم بچينه، موقع حرف زدن به چشماتون نگاه نميكنه بيشتر به چونه و گردن نگاه ميكنه، جمله بنديش مشكل داره مثلا ميگه من ماشين دارد، ممكنه تمام روزو بشينه به يه وسيله زل بزنه مثلا پنكه، يادگيريش كنده اما ممكنه تو بعضى از مسائل نابغه باشه مثلا نتونه يه شعر ساده رو حفظ كنه اما اعدادو تا ميليون بتونه بشماره

درمانش در مراحل اوليه ساده تره پس حواستون به نشانه ها باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا بچه پولدارا اکثرا دارن

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
2728
2738

من یکیوتوخونه باری دیرم اوتیسم داشت پرستارشم باهاش بودگفت بریم تف کردکلی روزمین صاحب اونجااومدسرش دادزددستمال کاغوی دادگفت پاک کن صداشم یلندکرده بودخیلی دلم سوخت 

جاابه پرستارشم دعواوتهدیرمیکرد

دوتامادردیگم میکفتن الان امپول مبزنیم بهت اصن یوضعی بودابااینکه پرستاره گفت اوتیسم انگارن انگاراصلانمیدونستن یعنی چی 

خیلی رفتارشون بدبوداون بچه هم یسره پرستارشومیردولی تامیکفت زنگ میزنم علی بیاداروم میشدک گفتم علی کیه گفت نامزدم 😑اراون میترسه

وخدایی که بشدت کافیست
2706