2726

دوستان مشهدي فردا به علت آلودگي هوا مناطق هفت گناه تعطيله

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما اینجا بارون شدیده😆😆😆😂😂😂

دعا كنيد مشهد هم بارون بياد 

😢😢😢😢

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2728
ای بابا مشهد و اصفهان و تهران داغونن

زمان ما به خاطره برف تعطيل مي شديم بچه هاي بدبختمون به خاطره آلودگي

دعا كنيد مشهد هم بارون بياد  😢😢😢😢

تمام مقاطع؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ای بابا مشهد و اصفهان و تهران داغونن

تهران ۲شبه که بارون میباره😓😓😓

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
تمام مقاطع؟

#اطلاعیه
✅فوری
طبق اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی و براساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی اداره کل حفاظت از محیط زیست و هواشناسی استان ، باتوجه به افزایش غلظت آلاینده ها در مشهد، مدارس "نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان" در "نوبت صبح"  روز سه شنبه ۹ بهمن ماه ۹۷ در تمامی مقاطع تعطیل خواهند بود.
ضمنا کلیه مدارس استثنائی و مراکز پیش دبستانی تحت پوشش این سازمان نیز فردا سه شنبه تعطیل می باشند.

#اطلاعیه ✅فوری طبق اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی و براساس ارزیابی های صورت گرفته از ...

ممنون  عزیزم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706