2726

سلام دوستان...دکتر زنان زایمان تو شیراز کدوش عالی هست؟اقدام ب بارداری کردم الان ۷ ماهه.میخام برم دکتر ..البته تنبلی تخمدان هم دارم.مرسی

میشه  واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟؟؟😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فکر کنم دیگه رفته خارج.البته از کسی که خودش باردار بود،شنیدم

انگاری هر چندوقت یبار از انگلیس میاد،من اخرین بار هفت هشت ماه قبل رفتم

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
انگاری هر چندوقت یبار از انگلیس میاد،من اخرین بار هفت هشت ماه قبل رفتم

دکتر ژاله شما راضی بودین ازش؟ادرسش کجا میشه؟

دکتر ژاله شما راضی بودین ازش؟ادرسش کجا میشه؟

من واسه چکاپ سالانه میرم و عفونت واینا،خواهرمم واسه تنبلی تخمدان رفته،هردومون راضی هستیم ،معالی اباده،ساختمان اهورا

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
من واسه چکاپ سالانه میرم و عفونت واینا،خواهرمم واسه تنبلی تخمدان رفته،هردومون راضی هستیم ،معالی اباد ...

ویزیتش چقدر هست؟ازاد و بیمه؟اطلاعی داری؟

ویزیتش چقدر هست؟ازاد و بیمه؟اطلاعی داری؟

والا نمیدونم ،اخرین بار فک کنم پنجاه بود،با سونو داخلی و معاینه ،سیصد و خرده ای دادم بدون بیمه

2706