1232
1226
عنوان

شما جای من باشین چی کار میکنین

2219 بازدید | 98 پست

سلام خشگلا...

دو هفته بعد از طلاقم واسم خواستگار اومد که من گفتم نه اصلا امادگیشو نداشتم ولی خیلی اومد و زنگ زد هر چقدر میگفتم نه بازم میگفت حالا با هم بیشتر اشنا بشیم میگفتم من هنوز عده دارم میگه صبر میکنم خانوادمم بعده عده میگم بیان میگه حق طلاق و حق حضانتم بهت میدم ..حالا شما جای من باشین چی کار میکنین؟؟

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

اگر ادم خوبیه بیاد ولی بعدش حرف و حدیثه که تو دوران شوهرتم با این دوست بودی وگرنه خواستگار اینجوری زودی پیدا نمیشه اونم این جور دو اتیشه 

و برا ازدواج بعدی حدلقل یه سال صبر کن تا دهنت ارام بشه 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

ول كن بابا يه كم نفس بكش بعد 

حالاهمه ميگن بخاطراين يارو ازشوهرت جداشدي وهمه چيزسرتوخراب ميشه

موفق باشي

‏‏میخوام یه کتاب بنویسم با موضوع چگونه در زندگي موفق شویم. تموم کارایی که کردم رو بنویسم بگم این کارا رو انجام ندین  
1213

خب به شناخت کامل رسیدین؟ 

کارش و شرایطش اوکی هست؟ 

من باشم زود ازدواج نمیکنم

با آقا وارد آشنایی میشم

آخه ب نظرم زود عقد کردن هول حلیمه

نمیدونم این نظر منه دوستم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عاخای ترامپ خواهشمندیم عیدفطر دعوت به جنگمون کنن🙄فطریمون بیفته گردنش😐عامو الان وضعیت تو#شیراز😜 جوریه که ای به درختوی توت🍇😋 یه لقت بزنی چارتو آدم با چک و چیل توتی میوفتن پویین😬😂لطفن به راه های ارتباط هم به خدا دست نزنید بذارین هر کس به شیوه خودش به خدا وصل باشه🙏 انسانیت و وجدان خدای من است💫من یک حامی اهدای عضو هستم 8=1🖐️اهدای عضو اهدای زندگیست..🌱تیکر به وقت زایمان ننم 😁 خوش بحال ننم که دختر گلش منم😬 حامی حیوانات
فعلا زود عقد نكن  بذار قشنگ بشناسيش  ميشه بپرسم مشكل شوهرت چى بود جدا شدى؟

نه بابا عقد به این زودی اصلا ...

فحاشی..مشروب..خیانت

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐
1167
من بعد از شش سال اشنایی شوهرمو ۸ ماه انواع مشاورین ازدواج کشوندم از ترسم

بعد از شش سال طلاق ازدواج کردی گلم؟ 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عاخای ترامپ خواهشمندیم عیدفطر دعوت به جنگمون کنن🙄فطریمون بیفته گردنش😐عامو الان وضعیت تو#شیراز😜 جوریه که ای به درختوی توت🍇😋 یه لقت بزنی چارتو آدم با چک و چیل توتی میوفتن پویین😬😂لطفن به راه های ارتباط هم به خدا دست نزنید بذارین هر کس به شیوه خودش به خدا وصل باشه🙏 انسانیت و وجدان خدای من است💫من یک حامی اهدای عضو هستم 8=1🖐️اهدای عضو اهدای زندگیست..🌱تیکر به وقت زایمان ننم 😁 خوش بحال ننم که دختر گلش منم😬 حامی حیوانات
اگه کارش  وضع مالیش خوبه و اخلاقو نجابت داره با همین فرمون برو جلو و نامزد کن ولی حتما حق طلاقو ...

کارش خوبه..وضعه مالیشم خوبه..

فعلا دو جلسه با هم صحبت کردیم ...من گفتم اگه بخواد جدی بشه باید بریم مشاوره میگه اشکال نداره

اگر حق طلاق و حضانتو ميده خوبه، ولي بايد تو دفتر اسناد رسمي باشه، شرط ضمن عقد بي معنيه اينجا، برش قا ...

گفته که میدم همه رو...

نمیدوم چرا هر چی میگم قبول میکنه..

حتی بهش گفتم من ممکنه بچه دار نشم میگه مهم نیست 😐

1241