2733
2734
تصور کنین یه نفر سالها خیلی بهتون ظلم کرده و عذابتون داده و تقریبا با اینده و جوونی و اعصابتون بازی کرده و تهدیدتون کرده و همیشه تا تونسته بازخواستتون کرده و تقریبا یه معجزه شما رو از دستش نجات داده .

تعداد رای : 45
نظرسنجی
اره میبخشم
13
28%
نه محاله ببخشم
12
26%
اگه ببخشمش احساس منگل بودن میکنم
3
6%
بهش فکر نمیکنم
17
37%
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه همچین کسی توی زندگیم هست همیشه هم گفتم محاله فراموش کنم بدیهاشو ولی واگذارش کردم به خدا

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
میبخشم واسه راحتی روح و روان خودم

از بس دندونامو رو هم فشار دادم فکم درد گرفته

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

نمیتونم بگم چیکار میکنم

امیدوارم هیچوقت تو این شرایط گیر نیام

ولی میدونم کار خوب اینه که ببخشمش

با خدا معامله کن بگو بخشیدمش تو هم ببخشم😍

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
از بس دندونامو رو هم فشار دادم فکم درد گرفته

بستگی به ادمش داره

من برادرشوهرم و زنشو هههییییچچچوقققت نمیبخشم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
من نتونستم ببخشم بعد۱۱سال میگم ایشالله سرشون بیاد.

هیچوقت نفرینش نکردم هر چند تقاص داد ولی الان دو دلم

بدوووون شك ميبخشم و براش ارزوي سلامتي و بخشش و امرزش و ارامش و حال خوب ميخوام چون ميدونم كارما كار خودشو ميكنه و همه ي انرژي مثبتي ك براش ميفرستم به خودم بر ميگرده

Real eyes      Realize      Real lies👱🏻‍♀️

فقط بهش سر میزنم ولی نذر و دعا و ارزوی سلامتی نه، به کاراشم فکر نمیکنم ،

خدا دشمن منم که خونمو توی شیشه کرده و ایندمو خراب کره به حال مرگ بندازه ان شااالله

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
2706