2737
2734

توهمین سایت خیلی تعریفشوشنیدم که اگه خونگی باشه بخوری  چربیسوزیش عالیه.منم بعدبارداریم خیلی اضافه وزن آوردم میخواستم ببینم بااین روش میشه یخورده کم کرد.؟؟اگه تجربه ای دارین بگین؟؟؟

من یک زن قوی هستم.زندگی من رو از یه دختر حساس و زود رنج تبدیل به یه زن قوی کرد.من خام بودم پخته شدم اماسوخته نشدم.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله تاثیر داره من صبح ناشتا سه قاشق میریزم تو یه لیوان آب ولرم میخورم

من سرکه سیب خوب پیدا نکردم😔

ی شیشه گرفتم انگار خراب بود

طعمش وحشتناک بود. وحشتناااااااک

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
من سرکه سیب خوب پیدا نکردم😔 ی شیشه گرفتم انگار خراب بود طعمش وحشتناک بود. وحشتناااااااک

نه عزیزم سرکه سیب خانگی اونجوریه مادرشوهرمن گذاشته یک قاشق خوردم اتقدتیزبودوبدبو

خدایاهزاران بارشکرت
2738
من سرکه سیب خوب پیدا نکردم😔 ی شیشه گرفتم انگار خراب بود طعمش وحشتناک بود. وحشتناااااااک

آره منم از فروشگاه میخرم خونگی سراغ ندارم

منم از طعمش خوشم نمیاد زوری میخورم

صلوات
خوب فقط همینو نمیخورم که  بعد اینکه دخترمو از شیر گرفتم رژیم گرفتم ورزش میکنم غذامو کم کردم&n ...

عه متم شیرمیدم خخخخ هیلی لاغرشدن مردم سه وعده غذامیخورن من شیش وعده میخورم تایکم چاق شم

خدایاهزاران بارشکرت
چقدر بعد از بارداریت وزن اضافه کردی؟

قبلش هم وزنم کم نبود20کیلواضافه کردم 10کیلوکم شدالانم یه سالشه دخترم.

من یک زن قوی هستم.زندگی من رو از یه دختر حساس و زود رنج تبدیل به یه زن قوی کرد.من خام بودم پخته شدم اماسوخته نشدم.💪💪💪💪💪
خوردن سرکه سیب تو دوران شیردهی خوب نیست 

وااااای نگوووووچرا؟؟؟

2706