2726
عنوان

قهر مامان و بابام

142 بازدید | 4 پست

سلام. من چند ساله ازدواج کردم و از وقتی که یادم میاد مامان و بابام با هم دعوا داشتن و مامانم قهر میکرد و بابا میرفت منت کشی. حالا دیگه بابام کلا بیخیال زندگی شده و نمیره منت کشی کنه. بیشتر از 90 درصد دعواها هم تقصیر مامانمه که بداخلاقی میکنه. خیلی هم مغرور و لجبازه . چطور میتونم بهش بگم با بابا خوب رفتار کن که بهش برنخوره و با منم قهر نکنه. دوستانی که تجربه داشتن لطفا ارائه بدن. بابام جایگاه اجتماعی خوبی داره و مادرم یه زن خونه داره. دوتاشون 50 سالشونه

فعلا بی امضا

اگه راهکار پیدا کردی به منم بگو😁من همیشه بهشون میگم شما که اصلا با هم تفاهم ندارین چطور زندگیتون سی سال دوام آورده🤔

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

شماره روانشناسای بهزیستی بهش بده....مشاوره هاشون خوبه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه ما هم همینجور بود الان که همه بچه ها ازدواج کردن خیلی بهتر شدن ولی خیلی سر این اخلاقشون اذیت شدیم .واسه ما که توصیه ها جواب نداد فقط فکر میکردن داریم طرفداری اون یکی رو میکنیم

2728
شماره روانشناسای بهزیستی بهش بده....مشاوره هاشون خوبه

مشاوره خیلی رفتن. شاید بیشتر از 50 جلسه پیش بهترین مشاوره ها. منتها مامانم فکر میکنه که مشکل باباست  نه خودش

فعلا بی امضا