2737
2734

کسی راجع به قارچ گانودرما و درمان پسوریانس یا همون صدف اطلاعاتی داره? قبلا دیده کسی امتحان کنه جواب بگیره?? لطفا هرچی میدونین بگین 

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘

جدیدا یجایی خوندم درمان داره،ولی واسه فامیل ما شدید بود خودش،سبزه هم بود بعد رفته متخصص کاری کردتمام رنگدانه های پوستش ازبین رفتن وبا لکه ها یکدست شده وسفیدشده

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جدیدا یجایی خوندم درمان داره،ولی واسه فامیل ما شدید بود خودش،سبزه هم بود بعد رفته متخصص کاری کردتمام ...

یعنی اینکه خود پسوریانسش درمان نشده فقط یکدست شده? و اینکه درماني که جدیدا شنیدین چیه

جدیدا یجایی خوندم درمان داره،ولی واسه فامیل ما شدید بود خودش،سبزه هم بود بعد رفته متخصص کاری کردتمام ...

یعنی خودش هم سفید شده

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2738
منم دارم رو زانوهام ...دیگه بی خیالشون شدمه فقط گاهی چربشون میکنم که کمتردرد کنن

شمام از طریق ارثی گرفتین ? چون من شنیدم فقط باید ارثی باشه طور دیگه ای نمیگیرن

بله. حجامت عام سه ماه هر ماه ی مرتبه. چهل تا صدوبیست روز شبها سرمه انگبین ی لیوان قبل از خواب. عالیه ...

واقعا خوب میشه? یه مدته این حجامتو انجام میدیم ولی بهتر نشده

پسوریازیس درمان ندره نه اینجانه خارج ازکشوراز7سالگی پسوریازیس دارم الان 32سالمه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
داداش من صدف داره و متاسفانه نتونستیم جایی رو گیدا کنیم ک کاملا درمانش کنه موفتا خوب میشه باز در میا ...

چطوري مبتلا شده? ژنتیکی بود?

واقعا خوب میشه? یه مدته این حجامتو انجام میدیم ولی بهتر نشده

خوب نمیشه خودتوخسته نکن پولتوهم حروم نکن

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
پسوریازیس درمان ندره نه اینجانه خارج ازکشوراز7سالگی پسوریازیس دارم الان 32سالمه

آخه تازگیا قارچ گانودرما رو تبلیغ میکنن جدیدا کشف شده میگن حتی رو ام اس هم تاثير داره

2706