2726
عنوان

حمام ۱۰ نوزاد

200 بازدید | 19 پست

من نمیتونم پسرمو امروز ببرم حموم ۱۰ حالا میگم واجبه؟

خونمون حمومش سرد و فشار آب کم مامانم بدجور سرما خورده نمیتونم برم خونه بابام حمومش کنم خیلی غصه میخورم😢😟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو اتاق حموم کتین با سطل و اینا دونفری.تو اتاق بخاری باشه البته همه ی وسایلم جفتت ب ردیف بچین تا را ...

اینم حرفی ولی کمک ندارم خیلی میترسم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2728

نکن این کارو   بچه یه طوریش میشه هول میکنی بذار یه بزرگتر بالا سرت باشه    

حمام خیلی بخار داشته باشه هم حال بچه بد میشه  از دستت نیوفته یخ نکنه  نفسش نگیره  یه بزرگتر وارد میخوای  

شوهرت نیست؟البته واجبم نیست الان.اگه لگن داری ی پتوی کهنه بزتر تو لگن و کنارهاش اینجوری خطرناکم نیست ولی حتما باید ی نفر دیگه باشه .بزار شوهرت بیاد بعد.دست مردا هم پهنتره راحت تره میگیرنشون

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
نکن این کارو   بچه یه طوریش میشه هول میکنی بذار یه بزرگتر بالا سرت باشه     حمام خیل ...

اره میدونم یه کم استرس داشتم که نکنه واجب باشه از پسش برنمیام میدونم

عزیزم ترس نداره که شستن بچه، قشنگ یه نایلون بزرگ یا سفره یه بار مصرف بنداز تو اتاق، یه ظرف آبگرم هم پر کن، حوله و وسایل شستشو هم بزار کنار دستت، با شوهرت، اول تنشو بشور، بپیچش تو حوله، بعد هم سرشو، من نشنیدم واجبه که 10 روزه برد حموم اما چکاریه که میخوای بچه رو  نشوری

عزیزم ترس نداره که شستن بچه، قشنگ یه نایلون بزرگ یا سفره یه بار مصرف بنداز تو اتاق، یه ظرف آبگرم هم ...

عزیزم بچه اولمو تا ۸ ماهگیش من حموم نکردم خیلی میترسم از دستم دربره یا سرما بخوره نتونم مراقبش باشم

شوهرت نیست؟البته واجبم نیست الان.اگه لگن داری ی پتوی کهنه بزتر تو لگن و کنارهاش اینجوری خطرناکم نیست ...

اون از من هولتر و ترسوتر

2706