2703
2553
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249324 بازدید | 902 پست
سلام فاطمه خانم .این ناامیدی و نگرانیتون رو درک میکنم چون ما هم همه این موارد رو تجربه کردیم و میدونم که چقدر سخته . اما انشاالله با پشتکار و توکل و صبر سرانجام با در آغوش گرفتن فرزندتون همه این سختیها رو فراموش میکنید. اما در مورد مشکلتون اگه بعضی پستهای قبلی این تاپیک یا تاپیک ناباروری مردان تو همین بخش پدران آینده رو خونده باشید در مورد روند بررسی ودرمان آزو اسپرمیها توضیحات نسبتا مفصلی وجود داره اما در مورد همسرتون بنظرم اولین قدم اینه که بیوبسی بیضه انجام بدن تا ببینن بیضه اسپرم سازی انجام میده یا نه که انشاالله در صورت مثبت بودن آزمایش و وجود اسپرم در نمونه اونوقت راههای درمانی مختلفی وجود داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من خیلی ناامید و دل نگران شدم ینی خیلی خودمو باختم عاشق شوهرمم و ازیکه اون تو خودشه و من نمیتونم براش کاری انجام بدم ناراحتم داروهاشو داره حدودا یک ماه و چن روره مصرف میکنه و خیلی پیگیره، هیچگاه فک نمیکردم تو زندگیم ایقد پس بیفتم و حس درموندگی دارم شاید باورتون نشه که رشته خودمم روانشناسیه و امسال کنکور دکترا دارم و با شنیدن حرفای دکتر مبنی بر صفر بودن اسپرمای شوهرم بخدا هرچی واس کنکور خونده بودم از ذهنم پریده ه ه ه ه ه خدایا حکمتتو بزا واسه اونایی که درکش و دارن، واس من فقط معجزه کن...معجزه ه ه ه
من خیلی ناامید و دل نگران شدم ینی خیلی خودمو باختم عاشق شوهرمم و ازیکه اون تو خودشه و من نمیتونم براش کاری انجام بدم ناراحتم داروهاشو داره حدودا یک ماه و چن روره مصرف میکنه و خیلی پیگیره، هیچگاه فک نمیکردم تو زندگیم ایقد پس بیفتم و حس درموندگی دارم شاید باورتون نشه که رشته خودمم روانشناسیه و امسال کنکور دکترا دارم و با شنیدن حرفای دکتر مبنی بر صفر بودن اسپرمای شوهرم بخدا هرچی واس کنکور خونده بودم از ذهنم پریده ه ه ه ه ه خدایا حکمتتو بزا واسه اونایی که درکش و دارن، واس من فقط معجزه کن...معجزه ه ه ه
راستی من و شوهرم یزد زندگی میکنیم و دور از خانواده ها.... این قضیه فشار زیادی رو داره به من تحمیل میکنه و خانواده های دو طرف در جریان نیستن و نمیخایم بشون بگیم. ینی فقط خودم هستم و غربت اینجا با اون خدایی که نمیدونم واسمون چی در نظر گرفته ....
فاطمه خانم در مسیر درمان ناباروری واقعا به صبر و پشتکار و ارده قوی نیاز هست و بقول یکی از بچه ها باید کفشهای آهنی بپوشی تا بتونی این مسیر دشوار رو طی کنی. پس از همین ابتدا نباید اینقدر دلنگران و ناامید باشید همینطور نباید هم فکر کنید با چند تا دارو سریعا معجزه ای رخ میده که البته امیدوارم با تلاش و توکلی که خواهید داشت زودتر نتیجه بگیرید. همسرتون هم از این نظر شانس آورده که شما عاشقش هستید و با بروز این مشکل بیشتر غصه اونو میخورید تا خودتون..... اینکه الان یزد هستید هم موقعیت خوبیه براتون چون در یزد دکترای خوبی در زمینه ناباروری وجود داره و همینطور مراکز درمانی معروفی هم تو این زمینه فعالیت دارن. راستی بنظرم همسرتون یه سری پیش دکتر وحیدی بره بد نیست... موفق باشید
2714
سلام دوستان من دوازده تا جنین دارم که 4ماه قبل تشکیل و فریز شدن اما به دلایل شخصی از ادمه درمان منصرف شدم. الان میخوام اونها و اهدا کنم. اگر کسی مایله ی میل بده تا با هم صحبت کنیم./
من چند روزی دسترسی نداشتم و نتونستم زودتر بیام که خوشبختانه خودتون اسم کامل و آدرسش رو پیدا کردید. البته هر دکتری ویژگیهای مثبت و منفی داره اما ایشون مجموعا دکتر بدی نیست. براتون آرزوی موفقیت میکنم
سلام سایه جان ببخشید میشه در مورد اسپرم اهدایی و فریز کمی توضیح بدید واسم؟ و ایکه برا چه زوجایی خوبه که استفاده کنن؟ و ایکه افرادی که تخمکاشون مشکل داره باید استفاده کنن یا اسپرماشون؟ ممنون میشم ازیکه جوابمو بدید.
2706